Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg kell erre ügyelni a...

Tényleg kell erre ügyelni a hőillesztéses póthajnál?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy nem szabad úgy hajat mosni, hogy pl a kád fölé hajolva, lefele tartott fejjel, mert úgy összegubancolódhat? Nemsokára lesz nekem is, de én csak úgy tudok kényelmesen hajat mosni, és nem szeretnék ezen változtatni. Muszáj lesz? És beletehetem a póthajas hajamat törölközőbe, és meg is dörzsölhetem vele, hogy hamarabb száradjon, vagy azt inkább ne tegyem ?
2012. jan. 13. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon nem ajánlott. Vizesen nem szabad kifésülni mert akkor nagyon sérülékeny a póthaj, ezért kell úgy megmosni hogy hátrahajtod a fejed és zuhanyzóval öblíted le. Azt megcsinálhatod hogy törölközőbe belecsavarod és hagyod hogy felitassa a vizet róla de nem szabad dörzsölni mint ahogy azt a saját hajaddal megtehetnéd. Elég macerás ha nem így szoktad meg.
2012. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem szabad előre hajtott fejjel hajat mosni. A póthajnál különösen figyelni kell arra, hogy nehogy összegubancolódjon, mert ha megtörténik, akkor le kell szedni az egészet.


Ne dörzsöld törölközővel! Fésülni se nagyon ajánlott vizesen a póthajat, mert ilyenkor nagyon sérülékeny.

2012. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!