Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok pattanás ellen?

Mit ajánlotok pattanás ellen?

Figyelt kérdés
A kozmetikai termékeket már próbáltam,de nem használt.Esetleg valami házi praktikát ha tud valaki.Előre is köszönöm a válaszokat.:)
2012. jan. 18. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 3 napja iszom Kombucha gombából készült teát, ez állítólag jó rá, az anyukámnak pár éve teljesen letisztította az arcát, pedig nagyon csúnya volt. Én még nem látok különösebb javulást, de majd megírom. :)
2012. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké,köszi.:)
2012. jan. 18. 17:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, ha tinédzser akkor ez nagyjából normális. Ha idősebb akkor lehet hogy az okoknak lenne érdemes utána járni. A pattanásokat általában valamilyen belső probléma idézi elő, hormonzavar, nőgyógyászati eredetű gyulladások, emésztőszervi betegségek, esetleg rossz étrend, egészségtelen életmód, stressz. Én átgondolnám ezeket és inkább bőrgyógyászt keresnék fel ha komolyabb a helyzet.
2012. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tinédzser vagyok,de már eléggé idegesítnek a pattanások.Bőrgyógyászra nincs szükségem,annyira nem komoly.
2012. jan. 18. 22:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Értem, akkor sajnos ki kell várni amíg elmúlik.:(
2012. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Más választásom úgysincs:)
2012. jan. 19. 22:19
 7/9 Izabell ***** válasza:
100%

:)

Nekem is sok bajom volt a pattanásokkal, még most is kerul de az már nem vészes.Egy csalántea kúrát csináltam, 2-3 hétig napi 2 csészével.Az vértisztító is..Esetleg kicsit olvass utána, hogy pattanás ellen is jó...

De az igazi megoldást számomra az Aloe Propolis Creme, a Forever Livingtol jelentette...Nyugi, nem vagyok terjeszto, nem azért ajánlom! De nekem rengeteget segített...Kitartást!

18/L

2012. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem az állandó hidratálás vált be! ajánlom figyelmedbe a gyógyszertárakban kikevert hidratálókat :) azok a legjobbak! mosd sokszor vízzel az arcod... és próbálj meg minél kevesebb vegyszert rakni a bőrödre... ha nem muszáj, ne is használj alapozót, korrektort ilyeneket. Ha levegőzteted a bőröd, sokat javulhat!
2012. júl. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szedtem már Sotret gyógyszert,na az nagyon-nagyon jó volt,de újra előjöttek. Duac gélt használok jelenleg napi 2* és szaliciles alkoholt,eddig nem panaszkodom!

2012. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!