Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrös hátról hogy lehet a...

Szőrös hátról hogy lehet a szőrt jó időre eltüntetni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a gyantára pl,de abból is van 100 féle,szóval kéne egy kis segítség....:s


Köszi


27/F


2012. jan. 17. 11:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%
Álljunk csak meg! Miért kell hogy nő legyen az illető? Egy férfi ismerős is legalább ugyanannyira jó! A lényeg, hogy valóban jó, bizalmas viszonyt ápolj vele. Ráadásul egy férfi erősebb, keményebb, nem csinál akkora ügyet belőle, hogy fájdalmat okoz a másiknak.
2012. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Most elképzeltem, ahogy két pasi bociszemekkel próbálják kitalálni, hogy a gyantacsík melyik oldalát kell a bőrre rakni, illetve hogy a mikrózott gyanta mikor lesz kenhető...
2012. jan. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Palm, egyetlen mondat, de olyasmit tett tönkre bennem, amit soha senki nem fog helyrehozni!
2012. jan. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is kozmetikust javaslok.

Tejbegrízeskenyér, kapaszkodj meg, én is gyantáztam már a saját derekamat. Többször is. Sikerrel. Ok, gyantához szokott nő vagyok, de a lényeg, hogy a dolog közel sem kivitelezhetetlen :)

2012. jan. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem akkor is kivitelezhetetlennek tűnik. És még ha sikerül is, biztosan jóval fájdalmasabb egyedül, mint segítséggel. Hiszek nektek, nem arról van szó, de ez nekem akkor sem áll össze.
2012. jan. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!