Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszárítót használnak...

Milyen hajszárítót használnak a mesterfodrászok? Szerintetek lehet, hogy a drágább Remingtonokat?

Figyelt kérdés

2012. jan. 14. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem játrok mesterfodrászokhoz, de még a sima fodrászok is Remingtont használnak:D Szerinted?
2012. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kisvárosi egyszerű fodrász is Remingtont használ. Egy mesterfodrász szerintem inkább olyan márkát ami egy hétköznapi ember számára nem könnyen elérhető, csak fodrászkellékesnél megrendelés útján, vagy külföldről lehet beszerezni, és az áruk is igen borsos lehet.
2012. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem anno azt mondta a fodraszom, hogy nem hasznal olyan hajszaritot, amit a boltokban arulnak, es nem nagykepusegbol, hanem mert nem birjak a kikepzest, nem arra fejlesztettek oket, hogy egesz nap menjenek. Csinalt egy probat, vitt le magaval egy jobb minosegu, dragabb boltit, de meghalt a gep par nap alatt, es semmivel sem volt jobb vagy masabb vele dolgozni. Azt mondta vannak vasarok direkt fodraszoknak, es ott szerzik be a sajat cuccaikat. Ja, es nem dragabb az o hajszaritoja sem egy jobb minosegu boltinal...
2012. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én hol tudnék ilyen hajszárítót venni?
2012. jan. 21. 15:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk melyik oldalról tudnám rendelni?
2012. jan. 21. 15:22
 6/6 anonim válasza:
Mi abban egyeztunk meg, ha kell nekem egy ilyen, akkor szoljak neki, hoz. Szerintem menj el egy ilyen vasarra egy fodrasz ismerosoddel. En nem astam bele magam jobban a temaba.
2012. jan. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!