Van műkörmöd?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen(épített sima francia,körömágyhosszabbítós,semmi díszítés,max néha pár kis kövecske)
2012. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Nincs,nem is volt sosem. De a sajátom gyakran festem, díszítem
2012. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Természetesen nincs. Nem csak egészségtelen, de ezek a kockaalakú borzalmak még rondák is.

Csak akkor kéne műköröm, ha a sajátommal valami baj lenne.


20/L

2012. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Nincs. Egészséges körmeim vannak, festeni szoktam őket. Ha akarom megnőnek 3-4 centisre is. De egy jó ideje röviden hordom őket (fél centisen kb.). A műkörmöket általában rondának tartom. 20n
2012. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Nincs.Nem is tetszenek a műkörmök.Az én körmeim elég nagyok most,és szépek is,nincs szükségem műkörmökre.
2012. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Igen, orosz mandula, francia kis csillámos díszítéssel, 1-1 kővel (ja, és hogy mindenki megszóljon érte: az ujjam végétől számolva 2 cm-s)

A 3-asra ne hallgass, nem tudom honnan veszi, hogy egészségtelen. Egyáltalán nem az!

2012. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Nincs,viszont egyszer volt kíváncsiságból,még aznap este lerágtam,mert idegesített.
2012. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Van, mivel ez a szakmám, és a legjobb reklám a saját kezem:) Most épp pici mandula, amit lakkozok, mert felhalmoztam néhányat, de volt már majdnem 4 centis stilettom (hegyes) is.
2012. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Nincs, nem volt és nem is lesz, mert nem bírnám elviselni, hogy olyasmi legyen rajtam, ami nem a sajátom, ráadásul már attól is irtózom, ahogy felbolyhosítják az egészséges körmöt... Hosszú távon nem egészségtelen, ahogy előttem mondták, de az aktuális körmöt nagyon tönkreteszi, és borzalmas lesz, amíg le nem nő. Elég erős és szép a saját körmöm, és elég sokat foglalkozok vele, hogy ne legyen szükségem műkörömre.
2012. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Az körmöm nagyon erős és jó hosszúra megtudom növeszteni, ezért nincs szükségem rá. Meg igazából nem jönnek be ezek a mű dolgok.


19/L

2012. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!