Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most épp milyen műkörmöd van?

Most épp milyen műkörmöd van?

Figyelt kérdés

[akinek nincs az ne írjon]


Nagyon örülnék egy képnek is, de az is jó ha csak leírod.


Nekem ma csinálták az 1. műkörmöm, nagyon imádom, de elég furi, gépelni is alig birok, épp ezért írok ilyen keveset. :)

Azért tettem fel a kérdést mert eléggé bevagyok most zsongva + kíváncsi vagyok rá, hogy nektek milyen van.

Majd én is leírom. :) [de lehet, hogy inkább képet linkelek]


2011. jún. 3. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Jajj végre még egy műköröm rajongó:) Nekem most ilyen van:

[link]

Már két hetes, jövőhéten megyek újat csináltatni, az meg sima francia lesz jó sok rózsaszín meg fehér gyönggyel:) Amúgy nagyon hamar meg fogod ám szokni, és gépelsz majd ezzel is villámgyorsan:) Én minden ugyanúgy csinálok vele mint ahogyan ezelőtt:)

A Tiéd milyen?

2011. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém pici kerek francia, és rózsaszín kis kagylódarabkákkal van díszítve. :)
2011. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.: Imádom a műkörmöket. ^^ :) Amúgy nagyon szép a körmöd. :)

2.: A tied is szép lehet. :)


Az enyém kocka alakú, az alapja sima francia, de a gyűrűs és hüvelykujjamon van egy-egy pink-ezüst minta, a többi körmömön pedig 2-2 pink és ezüst csík van. Majd megpróbálok tenni fel róla képet. =)

2011. jún. 3. 22:04
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

francia

19/F

2011. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
félig edge forma, mert nem púpos csak az alapforma olyan. a vége átlátszó színváltós csillámos és pink-fehér virágok vannak festve rá .
2011. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudok képet feltenni, de pont ilyenem van, erről a képről csináltattam! :)

[link]

2011. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszerű francia de fehér helyett sárga neonnal csináltam. Amúgy házi készítés :D
2011. jún. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Hát az első belinkelt kép az elrettentő hogy ilyen is lehet.
2011. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!