Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fru-frut ajánlanátok...

Milyen fru-frut ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Az arcformám ovális, de a magas homlok miatt talán mégis inkább hosszúkás, hasonló, mint neki:

[link]


Fru-fru lenne talán jó megoldás, de nem akarok se kislányosat, se olyat, amitől romlik a szemem. Vagy egyáltalán milyen haj illik ilyen fejformához?

(Ja és még a hajam is szögegyenes, vékonyszálú, pedig egy hullámos hajnak de örülnék. :))


2012. jan. 13. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én olyan majdnem arcközépig érőt, domborúra vágva az alját, hogy oldalfrufrunak is tudd hordani.
2012. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

pedig szerintem pont az igazi frufru állna neked jól :)

mint ez:

[link]

2012. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1 vok, Én is gondoltam rá, de a szeme miatt nem akartam javasolni, mert írta, hogy ne romoljon tőle, ez meg azért csak belelóg, meg ahogy nő akkor még inkább zavaró lehet.

Attól persze ki lehet próbálni!:)

2012. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem rossz egyébként a kép, csak ennyire hosszúra semmiképp nem szeretném, mert már így is kontaktlencsét hordok, mert nagyon rossz a szemem. :) meg nincs is ennyire dús hajam.

kb ennyi az összmennyiség:

[link]


csak nekem a mellemig ér kb. (ami pozitívuma, h szerencsére egyáltalán nem zsírosodik, heti kétszer szoktam mosni és sose zsíros. :))


egyébként azt nézem, h Muri Enikőnek (hát nem volt a kedvencem, de na...) van hasonló arcformája és neki a fru-fruja nem is rossz... de hogy tudja mindig eltüntetni, azt nem tudom.

2012. jan. 13. 22:29
 5/11 A kérdező kommentje:

Na megvan egyébként, mert a bőrszínem, meg szemszínem ilyen (még a szeplők is, csak szőkébb a hajam, mint neki, meg zöldesebb a szemem, és persze kevesebb a hajam)

[link]


úgyhogy vagy ilyen formájú lenne talán jó:

[link]


vagy pedig ez a "rendezettebb" talán:

[link]


na mit gondoltok? :) már kb azt is belőttem, h milyen az arcformám, hajforma stb. :) úgyhogy ezeken gondolkozom :))

2012. jan. 13. 23:34
 6/11 A kérdező kommentje:
(az arcformám nem ilyen szögletes, szív alakú, v milyen persze, hanem hosszúkás)
2012. jan. 13. 23:35
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem szív alakú, de rájöttem hogy az oldalfrufru nem javít a helyzeten (magas homlok), sőt, szerintem rontm úgyhogy telit javasolnék... mármint teli frufru
2012. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na jó, de nekem nem szív alakú, hanem hosszúkás... ahhoz csak jó egy oldalfrufru, nem?
2012. jan. 23. 13:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem először vágasd kicsit hosszabbra, utána majd látod hogy áll, meg hogy hogy boldogulsz vele, meg hogy mennyire zavar, és ha nem tetszik, vagy valami más a gondod vele, akkor még mindig le tudod vágatni rövidebbre,olyan tömöttre, vagy mint a 2. Emma Stone-os képen levőre, amit linkeltél!:)
2012. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
...jaj, pontosítom: 2. mint frufru-típus, de a 3. a 13-ai 23:34-es kommented linkjeibe.
2012. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!