Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány vagyok, de bajuszom van....

Lány vagyok, de bajuszom van. Leborotvoton, de borostás lett, és nagyon látszik. A pasim szerint szúr. Szerintetek varjam meg mig megnő, és szőkíttessem ki, vagy fojton borotváljam? 20/L

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 23:48
1 2
 1/12 anonim válasza:

gyanta a legjobb megoldás...


küldhetszfb elérhetőséget...mert engemérdekelnél..:)

2012. jan. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lézeres kezelés,vagy gyanta,de soha ne borotváld te gyagya.
2012. jan. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kozmetikus basszus:D
2012. jan. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Leborotvoton, fojton.....ezekután mit vártok???:D


egyértelmü, hogy lányként nem borotválod az arcod...gyantázod vagy csipesszel kiszeded....de a legjobb a kozmetikus..párszáz ftért leszedi...elmész kéthetente azt csá.......:)

23L

2012. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel menj el kozmetikushoz gyantáztatni.Vagy lézeres kezelésre ha anyagilag megteheted.
2012. jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

jesszusom. kotta részegen sem vetemednék arra, hogy borotvával nyúljak az arcom közelébe.

te meg józanul..háhh :D

2012. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért kell mindig kozmetikushoz küldeni mindennel mindenkit? Fizetnek titeket ezért? Otthon is meg lehet csinálni ezeket könnyedén.


Fogsz egy csipeszt és kiszeded. De a gyanta is olcsóbb, mint egy kozmetikus, szóval azt is vehetsz. Kivéve ha érzékeny a bőröd akkor ne, mert kipattog és ronda lesz. Akkor csak csipesz marad. Borotvát meg felejtsd el.

2012. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

20 évesen nem hallottál még a bajuszgyantáról, meg a szemöldökcsipeszről?!

Ez elég érdekes... Nem is szőrtelenítesz?!? Meg még nem is jártál kozmetikusnál életedben?!? Akármiért.. arckezelésért, vagy szemöldökszedésért, vagy akár gyantáztatani...

..ez elég fura! :/

2012. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

A gyanta a legjobb megoldás.

(Tapasztaltam)

2012. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
szőkítsd ki, egy idő után nem fog tovább nőni, ha igen akkor gyanta.
2013. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!