Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen póthajat éri megvenni?

Milyen póthajat éri megvenni?

Figyelt kérdés
Póthajat szeretnék rakatni, de teljesen tanácstalan vagyok, kérdezgettem a hajak után és az európai hajat ajánlották, neten utánna néztem hogy-hogy működik ez az egész, és ott azt irta az európai hajrol h álltalában orosz hajat takarja az európai haj, és azt nem tanácsos felrakatni, szóval nem tudom hogy milyen haj lenne télleg jó, kérlek segitsen nekem egy pár ember 1-2 tanáccsal leheőleg akik már tapasztaltak a témában. köszönöm
2012. jan. 11. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha vastagszálú a hajad akkor az ázsiai is jó. Ha közepes akkor indiai vagy orosz, ha meg vékonyszálú akkor max magyar hajat, de még lehet hogy az is túl nehéz.

Ha európainak van hirdetve akkor csak akkor vedd meg ha natúr/festetlen mert egyébként nem tudod megállapítani hogy milyen állapotban van, ugyanis ideiglenesen fel tudják javítani a kondícióját szilikonfürdővel, de ez néhány mosással lekopik.

2012. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szia.

nekem szerdán lett rakatva póthajam mikrogyűrűs és indiai.

szerintem hogyha először lesz póthajad akkor rendelj indiait. nekem nagyon bejön mert nem gubancolodik, de az európai haj jobban bírja de jóval drágább... milyen hosszút akarsz? milyen illesztésre gondoltál??? ha gondolod írhatsz nekem űzit is szívesen válaszolok!!!

2012. jan. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!