Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ebayről szeretnék rendelni...

Ebayről szeretnék rendelni emberi csatos póthajat! Megéri megvenni? Nektek meddig tart?

Figyelt kérdés
különösen a szőke póthaj érdekelne..köszi a választ!
2010. okt. 9. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A szőke póthajak nagyon erős vegyi kezelésen esnek át hogy olyan legyen a színük mint amilyen, ugyanis ezek sötétbarna hajú indiai nőktől származnak, (rosszabb esetbe kínai vagy japán emberektől) amit egyébként sem célszerű kiszőkíteni ennyire, pláne hogy le is vannak vágva, így már nem kapnak tápanyagutánpótlást a szála, ezért be vannak áztatva szilikonba ami bevonja őket, de az néhány mosás után lekopik. Ha már ilyen hajat akarsz akkor olyat vagyél amihez oda van írva hogy premium vagy remy, mert ezek jobb minőségűek, viszont kicsit drágábbak is. Elég nagy a választék. Ha odafigyelsz akkor fele áron is megveheted, csak figyelni kell az aukciókat. Szerintem nézd meg az eladó értékeléseit, hogy ki mit írt a hajról, mert ha csak szidják hogy száraz, ronda vagy túl ritka akkor keress másik eladót. Egyébként jobban megéri mint itthon beszerezni mert itt is ugyan ezt árulják (sokan csak azokat az árukat közvetítik amiket ebayről rendeltek olcsón) és jóval drágább. Míg az ebayen mondjuk 40 dollár egy teljes fejre való remi haj, addig itt megpróbálják 30 000-ért rádsózni.

Szóval akkor már inkább ez, hogy ha csalódnod kell, akkor se legyen olyan nagy a bánat. Egyébként a szintetikus hajak is nagyon jók, mert sokkal könnyebb így nem terheli annyira a hajhagymát, és tényleg igazinak tűnik, és nem töredezik, lehet vasalni meg göndöríteni és sokkal olcsóbb és tartósabb.

2010. okt. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt póthajam. nagyon sokat kellett ápolnom, h ne legyen száraz, de bármennyit is költöttem mindenféle szarra ugyanolyan rossz maradt.


Tehát nem ajánlom a póthajat.

Európait nagyon drágán kapsz és csatosba nem is sok fajta van,nehéz is beszerezni. azt kb fél évig tudok hordani maximum,bár szőke nem biztos h kibir annyit.Barátnőmnek volt ilyen.


nekem indiai volt, 2hónapig sem birtam hordani annyira tönkrement, pedig nem vasaltam semmi és még leszőkitve sem volt mert fekete szinűt rendeltem. Nagyon száraz a haj,roncsolodik,törik,nem gyengén kocolodik, és látszik nagyon h mű :)

TAPASZTALAT!


Tehát én semmi képpen se ajánlom erre nekem is rákellett jönnöm h sokkal szebb az igazi haj szépen ápolva mint a pót,mű!

2010. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előzőnek írom hogy attól hogy fekete még azt is kiszőkítik/lehántolják hogy elvékonyodjon, mert az indiai haj sokkal vastagabb és nehezebb mint az európai. A feketét is kiszőkítik majd visszafestik. Ha már ilyen hajat akarsz akkor olyat keress ami Remy, mert azt kíméletesebb eljárással csinálták és tovább tart. És azt is nézd hogy 100% human hair legyen mert van amihez odaírják hogy human hair, a leírásban meg apró betűkkel ottvan hogy mix with sytetic fiber vagy vmi ilyesmi. Bár a műszál haj legalább nem töredezik meg szárad ki.
2010. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lenne eladó hajam , dobj egy privit
2010. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!