Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vastag haj ápolása? Többi lent.

Vastag haj ápolása? Többi lent.

Figyelt kérdés

Fiu vagyok és vállig érő (kicsit tovább is) hosszú hajam van, elég gyorsan is nől, és vastag. És már annyira dús és vastag hogy alig tudom fésülni, szinte csak tépem, hogyan ápoljam? Balzsamot nem használok, soha nem használtam, csak samponnal kimosom, és nem használok hajszárítót sem.

Ritkán járok hajfodrászhoz, de ha mennék most mit kéne mondani hogy ritkitsa meg, vagy fokozza, hogy nem legyen annyira dús és vastag?

Csak nem akarok sokat vágni a hosszából és azt sem hogy elrontsa valaki...


2012. jan. 11. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem egyszerűbb, ha levágatob fodrásszal. de ha semmiképp nem akarsz rövid hajat, akkoris vágass egy picit a végéből, lehet h törik. balzsamot pedig használj, az nagyon sokat segít a haj állagán.
2012. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

á, értem, köszi, de nem vágatom le a hajam, már rég óta növelem és sajnálnám levágni és szeretem is,

Balzsamot mifélét használjak? nem vagyok jártas ebben...

de eddig nem is kellet használnom mert mindenki dicsérte hogy milyen szép a hajam, fiu létemre is, meg minden, de most kezdek elégedettlen lenni vele...

2012. jan. 11. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
hát a hajtípusodtól függően válassz. lehet kapni mindenfélére, zsírosodóra, szárazra, töredezettre... kérj segítséget egy lány rokonodtól, hogy neked milyen a hajtípusod. egyébként én niveát használok. :)
2012. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jan. 12. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!