Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leszívassam a hajam? Segítség!

Leszívassam a hajam? Segítség!

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kéne tennem a hajammal, mert bármilyen színűre festem, mindig ugyan olyan feketés színe lesz. Festettem már vörösre, szőkére, barnának nagyon sok árnyalatára, de sosem lett olyan mint amilyennek kellett volna lennie. Egy barátom azt mondta, hogy lehet, hogy attól van, hogy sokszor festettem már és "nem fogja már be a festék" és, hogy le kéne szívatni. Az viszont eléggé tönkre tenné a hajamat, de azért mégsem szeretnék ilyen semmilyen hajszínt ami most van...Mit tegyek szerintetek?
2012. jan. 11. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A fekete hajszínt semmilyen más árnyalat nem fogja be. Menj fodrászhoz! Ha semmiképp se akarsz sötét hajat akkor szívasd le, más módon ezt nem lehet megoldani..
2012. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De most nem fekete, ki van kopva, középbarnának mondanám.
2012. jan. 13. 10:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!