Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Roaccutine...

Mi a véleményetek a Roaccutine-ról?

Figyelt kérdés
Kezd elég csúnya lenni az arcom és a borgyógyász azt javasolta hogy ezt kéne szednem. DE azt is mondta hogy elotte kell 1 vérvétel mert az emberek 10%-ánál csak rossz mellékhatások jonnek ki. Na meg persze olvastam róla sok negatív kritikát is..Most jól be vagyok kavarva, mit csináljak? :(
2012. jan. 11. 00:20
 1/3 anonim válasza:
A Roaccutan-nak tényleg komoly és súlyos mellékhatásai lehetnek. Azt nem lehet előre megmondani, hogy nálad lesznek-e és pontosan milyen mellékhatások. Szóval azt ajánlom olvasd el előre a mellékhatásokat és döntsd el, hogy vállalod-e, hogy lehet, hogy rendszeresen vérezni fog az orrod, hogy depressziós leszel, életed végééig fokozottan érzékeny lesz a bőröd a fényre stb. Ezek nem biztos, hogy bekövetkeznek, de míg más gyógyszereknél az a gyakori, hogy mindenféle mellékhatást felsorolnak, aztán nincs semmi bajod hiába szeded a gyógyszert évekig, addig a Roaccutan-nál komolyan kell venni a figyelmeztetéseket. Mindezek ellenére, ha fiú vagy és tényleg nagyon csúnya a bőröd és hiába próbáltál már mindenféle kencét még sem használt semmit, akkor ajánlom. Ha lány vagy, max akkor ajánlom, ha már a hátad, mellkasod, karod, mindened durván aknés (gondolom hallottál a Roaccutan súlyos magzatkárosító hatásáról, ami a szedés után még évekig fennállhat). Hogy személyes tapasztalatot írjak én három fiút ismertem, aki használta, közülük kettőnek szépen rendbe hozta a bőrét és azóta sincs vele problémájuk. Lányok közül legalább ötöt-hatot ismerek személyesen, náluk nem volt hatásos a kezelés (vagyis csak addig volt szép a bőrük, amíg szedték, meg utána úgy egy évig, aztán visszatértek a problémák, bár talán kevésbé erősen). Én háromszor szedtem, most 25 éves vagyok és csúnya a bőröm, ennek ellenére nem vagyok Roaccutan ellenes, mert amíg szedtem addig mindig szép volt a bőröm és úgy 50%-ot javított az eredeti állapothoz képest, de mivel nálam a problémát egy összetett hormonzavar okozza, ezért hiába szedném még százszor, meggyógyítani nem tudna.
2012. jan. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem,akkor ezt fontolóra veszem köszi a választ:)
2012. jan. 11. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Mérlegelni kell, hogy megéri-e kockáztatni. Nagyon sok rosszat hallottam róla.

2012. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!