Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az anyajegyek elcsúfítják az...

Az anyajegyek elcsúfítják az arcot?

Figyelt kérdés
Amúgy szép lenne az arcom, de van rajta pár világosabb, nem kidudorodó anyajegy.
2012. jan. 10. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán én azt tudom mondani, hogy igen. De amikre én gondolok, azok az ilyen óriás szemölcsök fekete szőrszállal :D tehát ami neked van, amiatt egyáltalán nem kell aggódnod, mindenkinek van olyanja és lehet, hogy még jól is áll :)
2012. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az még szexi is tud lenni, de látni kéne, hogy pontosabb véleményt mondjak.
2012. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az anyajegy elcsúfítaná.:) Marilyn Monroe-nak, Nikki Reed-nek, Inna-nak, Eve Mendes-nek és még van pár híres sztár, akik szépek.
2012. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
híres sztárnak*
2012. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lehet, hogy nemcsúnya, csak azért zavar, mert kb. fél cm átmérőjű...de nem dudorodik ki, meg nem is sötét színű
2012. jan. 12. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem emiatt ne aggódj, ha szép az arcod, akkor az a pár anyajegy még szebbé teheti. Viszont egy ronda arcot még tovább rondít. A szeplős lányoknak is sokszor szép az arcuk, pedig van akinek tele van az arca szeplőkkel, de valahogy még jól is tud az állni.
2012. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, a szeplők szerintem is nagyon szépek tudnak lenni, de az anyajegyek...hát nem tudom:)
2012. jan. 13. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!