Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hasznaltal mar olyan termeszet...

Hasznaltal mar olyan termeszetes modszert amelyiknek segitsegevel mellnovelest ertel el?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mellkondícionáló olajjal masszíroztam és egy kicsit nőttek :)
2009. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na es mi a neve ennek az olajnak? Hol kaphato es mennyibe kerul?
2009. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, híztam és a mellem is nőtt.
2009. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagyok.

Aromax mellkondícionáló olaj a neve, dm-ben, rossmannban, ilyen helyeken kapható 700-800 Ft között van. De nagyon fontos hogy minden este masszírozni kell kb 5 percet amig be nem szívódik.

2009. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok :)

Koszonom az eddigi valaszokat.

Hallottam az Aromaxrol, viszont inkabb feszesitesben hasznal, nonni kevesnek nott a beszamolasok szerint.

Gratulalok a sikeredhez! :)

A Noklapjan a Sunfleur kremet ajanlottak reggel, az Aromaxot pedig este, mivel erosebb az illata. Azt is hozzatettek, hogy a ket krem hasznalata kozott, nem ajanlatos, hogy elteljen tobb mint 12 ora.

Az uj Aromax-al sokan elegedetlenek, mivel megvaltozott a regi osszetetele es allitolag nem ugyanolyan hatekony.

Milyen eredmeny ertel el (cm-ben) az Aromax-al es mennyi ido alatt? Ha nem tudod pontosan cm-ben leirni, akkor legy szives ird le, milyen valtozast vettel eszre.

Ami meg a masszirozast illeti, befele massziroztad, a bal mellett az oramutato iranyaban, a jobbat meg ellentetes iranyban? Kivancsi lennek a modszeredre.

2009. máj. 24. 22:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Van egy kapszula ERDIC a neve, így megtalálod keresővel, a Kapócs Zsókával reklámozzák. Ez elég drága, és szerintem a hatása vitatott, de gabonát tartalmaz, így természetesnek hangzik. Nézd meg
2009. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az Erdicrol sokan panaszkodtak,nemcsak nem hasznal meg draga, hanem artalmas is.Egy lanynak gondjai lettek a majaval tole. 1-2 lanynak volt hatekony allitolag, de csak nagyon minimalis eredmenyekkel.

A Beauty Breast tabletta meg krem viszont sokaknak hasznalt, evvel sincs mindenki megelegedve, de a lanyoknak kabe 80%a elegedett vele. A beszamolasok szerint, feszesebb, kerekebb lett, volt olyan eset amelyikben 1-2 meretet is nott, mivel ultrahangos masszirozoval volt bevezetve a krem meg lenmagolajat is hasznaltak a Beauty Breast krem felszivodasa utan (gyorsan felszivodik).

En megvennem a Beauty Breast 3 honapos csomagot, de egyelore anyagilag nem nagyon engedhetem meg magamnak, annak ellenere, hogy sokkal olcsobb mint mas mellnovelo szer.

Erdekelnenek masok tapasztalatai is, irjatok! :)

2009. máj. 25. 09:39
 8/9 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo: a regi vagy az uj Aromax-al ertel el ilyen jo eredmenyt?
2009. jún. 9. 12:02
 9/9 A kérdező kommentje:
Es meg valami: befele iranyulo korkoros masszazst hasznaltal?
2009. jún. 9. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!