Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék hogy újra szőke...

Mit tehetnék hogy újra szőke legyen a hajam "házipatika" segítségével?

Figyelt kérdés
Egészen elsős vagy másodikos koromig gyönyörű szőke hajam volt, kiskoromban pedig szinte tejfehér. Harmadikos lehettem amikor elkezdett sötétedni, azóta pedig szinte barna lett, sötétszőke. Mit tehetnék, hogy újra szép világos színe legyen? Festeni nem szeretném.
2011. ápr. 3. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyerekkorban a legtöbb embernek világosabb a haja. Felnőttkorra ez megváltozik, változtatni nem lehet rajta, hiszen az a te eredeti hajszíned.
2011. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állítólag kamillás/citromleves öblítéssel lehet világosítani a hajon:)
2011. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ezen csak a festék segít valójában... XD

kicsinek szőke voltam, most pedig sötétbarna.

Kamilla és hasonló praktikák szerintem látványos eredményt nem hoznak, de kipróbálhatod, hátha. Amúgy meg jön a nyár, ha csak pár árnyalatot sötétedett a hajad, kiszívja a nap.

2011. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a kamilla/citrom tényleg világosít rajta egy kicsit
2011. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:) Ki fogom próbálni!
2011. ápr. 4. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!