Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudtok a keratinos hajegye...

Mit tudtok a keratinos hajegyenesítésről?

Figyelt kérdés

Érdekelnének az előnyök, hátrányok, anyagiak és hogy mennyire elterjedt, tehát vidéken is találok fodrászt aki alkalmazza?

A hajam hátul kb hátközépig ér, elöl vállig, tépett, Festve is van. 1 éve daueroltattam, félig van lenőve. Nagyon szénakazal. Ha nem vasalom ki, nem is hordom leengedve, csak fejtetőn egy gubó kontyként.


Köszönöm!



2012. jan. 9. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs igazán elterjedve.

Inkább fizikai mint kémiai egyenesítés. Az egyenesítő folyadékot a hajadra kenik, egyenesre szárítják, kivasalják és megmossák. 2-4 hónapig tart a hatása. Hőkárosodással járhat max. Kémiailag nem teszi tönkre a hajat mint a dauervíz. Még az afroamerikai hajat is ki lehet egyenesíteni vele. Az első pár mosásig kicsit waxosnak tűnhet a haj. 2 napig nem érheti víz és nem szabad összekötni sem a hajat. Akár szőkített hajon is alkalmazható.

Azt nem tudom hogy mennyibe kerül megcsinálatni csak azt hogy Amerikában a folyadék olyan 6-10 ezer forint között mozog.

2012. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm! :)



Esetleg személyes tapasztalat?

2012. jan. 12. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!