Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratinos hajkiegyenesítés,...

Keratinos hajkiegyenesítés, tapasztalatok? Esetleg Str8 Forward DM-es termékről?

Figyelt kérdés
mennyibe kerül ez a fodrászatban, pl rövid hajra? tényleg nem károsít? aki Str8 Forward használtál bevált? mennyi ideig volt egyenes a hajad?
2012. jan. 3. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
én megcsináltam még október végén.3000 ft volt a dm-ben, de fodrászatban drágább, kb. 15 000 forint körül lehet, de lehet h még drágább is. én nem vettem észre h károsította vna a hajamat. nagyon göndör hajam van, és hát vmit ment belőle ki nekem, de azért még mindig maradt göndör, viszont utána sokkal jobban tudtam kezelni, és puhább is lett. :)
2012. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem ma volt, amúgy egyenes hajam van, csak a vége vagy ki vagy befelé áll. 6000 Ftért csinálták, nincs hosszú hajam, lassan vállig ér. Az alja most is össze vissza áll, viszont puhább lett nekem is. Szóval szerintem nem érte meg. Továbbra is vasalnom kell... És ez lett volna a lényeg, hogy ne kelljen.
2012. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!