Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajzselézős tippeket...

Milyen hajzselézős tippeket adnátok? Káros a hajra?

Figyelt kérdés
Én is elkezdem zselézni a hajam és kiváncsi vagyok,hogy ti hogyan szoktátok csinálni,esetleg van-e valami káros hatása.
2012. jan. 9. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs karos hatasa (attol fugg milyen markat hasznalsz en a 'Taft'-ot ajanlom) nekem ilyenem van [link] Hat teszel a kezedre egy kicsit elkened a kezeden es utanna feldorzsolod a hajadra.
2012. jan. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem karos. amikor elkezdtem hasznalni a hajzselet azt hittem hogy nem karos de iszonyuan megtorte a hajamat ugy hogy inkabb hajhabot hasznalok
2012. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sztem is karos...a zsele, a lakk mind az...megkemenyedik a hajad vege aztan ahogy elhajlik vagy megtorik a hajad is serul... Jo lehet nem hajlik meg...na de hat erted. En tti nem kennek a hajamra ilyeneket...:) bar lehet le vagyok maradva es mar jobbak a zselek meg tarsai...annak idejen nekem ez az emlek maradt meg bennem. Regebben a wx jobban bejott.. Abbol is a baleas.:) es persze nagyon minimalisan.. Megjegyzem ma amr ezt se hasznalnam.:)

Am kezedbe veszed..eloszlatod a enxered kozott majd a hajadtol fuggoen eloszlatod es formazod. Ahogy tetszik.

En regen a hosszu hajam vasalas utan huztam ki a vegeit, h szog egyenes legyen.

2012. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!