Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy 5 éves korom óta rágom a körmöm. Akkor még csak "unalom űzés" volt, de már jó néhány éve le akarok szokni, de nem megy. 14 éves vagyok, és nem akarom kifesteni, csak azt szeretném, hogy szép legyen. Nagyon sokszor próbáltam már megállni. Néhány napig bírtam maximum. Próbáltam azt a keserű körömlakkot, de akkor elkezdtem vágni ollóval vagy csipesszel. Már nem is a rágás a gond, hanem hogy nem tudom megállni hogy ne piszkáljam meg, és nem tud megnőni. Rengetegszer próbáltam már meg, hogy veszek olyan olcsó műkörmöt, aminek csak a végén van a minta, mert a végét úgyis levágom. De mivel átlátszó, mindig látszik hogy alatta milyen csúnya, és hogy úgy van ragasztva. Több ezer forintot kidobáltam az ablakon érte. Próbáltam már egyszer, hogy olyat vettem amin szín is van, és nem látszik hogy nem igazi, de azért meg az iskolában szóltak. Szerintetek mit tegyek, hogy sikerüljön leszokni? Már nagyon csúnya, és minél idősebb vagyok annál égőbb, hogy sok lány már festi a körmét, nekem meg ilyen csúnya. Amikor a körömről beszélnek mindig odébb is megyek, nehogy észrevegyék az enyémet. Kérlek segítsetek nekem!! 14,5 L

2012. jan. 9. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress egy nagyon jó körmöst! Aki nem tipet ragaszt, hanem épít rá. Nagyon szép kis körmöket lehet rágott körömre építeni, amiről nagyon kevesen mondják meg, hogy nem igazi. Azt már nem nagyon fogod tudni rágni (persze, azt is le lehet, tehát azért kell hozzá egy kis önuralom).
2012. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És tud olyan körmöt csinálni, ami olyan mintha teljesen natúr lenne, de mégis úgy van ráépítve?
2012. jan. 9. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

pl ez olyan. rágott körömre volt ez is.

2012. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!