Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS, elemes női borotvát...

Hercegnöcske1993 kérdése:

SOS, elemes női borotvát vegyek vagy epilátort?

Figyelt kérdés
a fájdalom az nem érdekel csak nagyon érzékeny a bőrőm,pl:a normál borotvától pattanások jönnek ki pedig kennem utána meg hintőporozom és most nem tudom hogy ettöl az elemes borotvától is kijönni,nem tudom megvenni és kipróbálni mind a kettöt
2012. jan. 9. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Az elemes borotvától csak még érzékenyebb lesz. Inkább epilátort, aztán babaolajjal kend be a bőröd.
2012. jan. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első voltam

[link]


Amúgy nekem ilyen van, 2 fejet (1 epilátor+1 borotva) adnak hozzá. Remington EP5000 típus.

2012. jan. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
okés,köszi:)
2012. jan. 9. 10:42
 4/10 A kérdező kommentje:
és hol vetted?
2012. jan. 9. 10:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Érdekes, én elemes borotvát vettem az bevált, de hagyományossal nem tudtam mit kezdeni. Ott lent borotválod?

23/N

2012. jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen egyszerű borotvával?és neked amúgy kiszokott pattogni más borotvától?
2012. jan. 9. 10:51
 7/10 A kérdező kommentje:
*-?
2012. jan. 9. 10:51
 8/10 anonim ***** válasza:
az auchanban vettem
2012. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon érzékeny a bőröm, épp ezért epilátor kizárva, mert attól csupa pötty leszek és még jó eredményt sem lehet elérni vele mert nagyon sok szőrszálat otthagy és szőrbenövések is lesznek tőle. Én nem ajánlom, azért sem mert míg borotvával végzel pár perc alatt, az epilátorral mondjuk 2 teljes láb szőrtelenítésére 1 órát is rá kell szánni, és akkor sem tökéletes az eredmény.

Ha nem extra érzékeny a bőröd, akkor inkább próbálkozz cukorgyantával, amit otthon cukor+vízből kell csinálni. Az a legkíméletesebb módszer.

2012. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi,nekem a gyanta nem jött mert lehet hogy "rosszul"csinálom de alig szedi le a szőrt meg tiszta ragacs leszek tőle...akkor most melyiket válasszam a kettő közül amiket irtam??
2012. jan. 9. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!