Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet eltüntetni a...

Hogyan lehet eltüntetni a striákat?

Figyelt kérdés
Sokat kenem testápolóval, és próbáltam már különböző olajokat, is de sajnos nem tűnik el, és eléggé zavaró. Tud esetleg valaki ajánlani valami hasznosat? Előre is köszönöm. L/17
2012. jan. 8. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hányszor fogják még megkérdezni. Semmivel! Szikével, ahogy nekem is megtették. Halványodni fognak, de nekem terhesség után pl. centi szélesek voltak, amit azért elég gáz. Szerintem a krémek sem halványítanak rajta semmit, az megy magától. Eltüntetni semmivel sem lehet!! vannak ilyen-olyan drága eljárások, hámlasztás stb., szerintem az is pénzkidobás
2012. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
SEMMIVEL!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nivea - My Silhouette
2012. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a narancsbőrt kérdezte. Azt sem lehet igazából eltüntetni, leginkább sporttal és diétával, de a striákat nem
2012. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, bár van aki a szoláriumra esküszik, hogy az halványítja. Nekem tele van a hátam, lábam, mostmár a vál környékem is strihákkal. Ha valaki meglátja mindig megkérdezik, hogy ebbyire szeretem a szadomazót? Barátkozz meg velük, mer telmlni nem fognak. :D
2012. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!