Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hajat hogy lehet csináln...

Ilyen hajat hogy lehet csinálni? (kép)

Figyelt kérdés

emo vagyok, és egy ilyen hajat szeretnék:

[link]

Szerintetek ezt el lehet készíteni otthon? Előre is köszi :3


2012. jan. 5. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne otthon mert az ilyet könnyű elrontani! Vidd a képet fodrászhoz vagy mondd neki hogy tépettre/lépcsőzetesre vágja :))
2012. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi :)
2012. jan. 5. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát... Szerintem nem kéne ilyenre szőkíteni a hajad. Tönkreteszed vele... :S
2012. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó..azt ő tudja hogy mit akar a hajával és nem ez volt a kérdés..:))..szép estét..
2012. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem a színre, csak a fazonra gondoltam :) nekem ennél picit sötétebb szőke a hajam fekete csíkokkal, és eszem ágában szőkíteni! De azért köszi a válaszokat :)
2012. jan. 5. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló, ezen az oldalon a véleményünket kell megmondani. Szóval ne flegmázz hanem fogd be, mert látom ezzel a kötözködéssel a kérdés témáját sem közelítetted meg. Örülök, hogy nem szőkíted ki ilyenre kérdező :) Szerintem inkább menj el fodrászhoz mert egy otthoni hajvágásnak beláthatatlan következményei lehetnek xD
2012. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi :D
2012. jan. 6. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!