Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, véletlenül...

Mit csináljak, véletlenül kivágtam a szemöldökömből, miközben meg akartam igazítani?

Figyelt kérdés
Elég durván néz ki, a szemöldököm belsejéből vágtam ki. Az visszanő?Előre is köszönöm a válaszokat. 14/L
2012. jan. 5. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
ez megesik, de ne aggódj, vegyél egy, a szemöldököddel egyező színű szemceruzát vagy szemhéjpúdert (az jobban fed, de nem nagyon tartós), és rajzold meg! Elkeserítelek, ha azt mondom, egy hónap múlva ugyanúgy fog kinézni, mint előtte?
2012. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy visszanő :) Ha ricinusolajjal kenegeted, akkor még gyorsabban is, addig pedig smink :)
2012. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat.:)

Reméltem hogy ha visszanő, akkor hamarabb, de örülök annak, hogy legalább újra olyan lesz, amilyen volt. Megfogadom tanácsaitokat.

2012. jan. 5. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyan 3-4 hét és már látszódni fog az eredeti,ne idegeskedj miatta,addíg az előttem szólóaknak van igaza.
2012. jan. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kivágtad?:O Ugye nem borotvát használtál??? Inkább szemöldök csipeszt használj, az direkt erre van.
2012. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő: szemöldök csipeszt használok,csak volt pár szál ami túl hosszú volt, és ha kihúztam volna akkr még ilyen sem lett volna, így körömollóval próbáltam javítani, de sajnos csak rontottam, mivel túl nagyot vágtam ki belőle.
2012. jan. 6. 18:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Oké, csak mert volt olyan debil ismerősöm aki borotvát használt, pár év múlva mint egy farkas ember...:D Egy másik ismerősöm meg valami rapper stílust akart felvenni azt unalmába csíkokat borotvált ki a szemöldökéből, elég érdekes lett xD
2012. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
extrém xD
2012. jan. 6. 20:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ez történt,máskor fogj egy pici fésűt,fésüld felfelé és ami kilóg nagyon,ott vágd el.Ezt felfelé és lefelé is és ne ugyanakkorára vágd,így fel sem fog tűnni a vágás.
2012. jan. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!