Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki nem tud véletlenül...

Offthewall kérdése:

Valaki nem tud véletlenül erős antibiotikumot vagy valamit pattanásokra, amitől NEM leszek fényérzékeny és nem vérzik az orrom? :D

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 17:33
 1/2 Barbara (Shana) ***** válasza:

Szia!


Antibiotikumot ugyebár úgyis csak az orvos írhat fel neked, de lehetséges, hogy alapjáraton érzékeny vagy valamelyik összetevőre. Sajnos azt tudom neked mondani, hogy az arcra való készítmények közül szinte mindnek megvannak ezek a mellékhatásai, amik még párosulhatnak májfoltokkal, szőrösödéssel...

(Nem azért írtam, hogy elkeserítselek.)

Keressél fel egy kozmetikust. Nem csak azért mert ez a szakmánk, de (mellékhatás nélküli, természetes dolgokkal dolgozunk), sok mindent láttunk már. Nagyon sok esetben tudunk jó készítményeket ajánlani a pattanásokra, amik tényleg használnak.

Szép napot!

2011. jún. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Kb. 6 kozmetikust megjártam már többször is, egyikük sem igazán használt, sem az általuk preferált cuccok...:(
2011. jún. 29. 00:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!