Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehetne szép szőke...

Mitől lehetne szép szőke hajszínem?

Figyelt kérdés

Már 2 éve festem szőkére a hajam és még most sem értem el, hogy normális szőke legyen, mert vagy sárga vagy szürke. Próbáltam már sokféle hajfestéket, szőkítőport, tettem bele egy csepp feketét, hogy ne legyen sárga, de semmi nem vált be. Tudtok valamit ajánlani, ahhoz, hogy ilyen legyen?- - ->


[link]


[link]


2012. jan. 5. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Fodrász.
2012. jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam azzal, de ő sem tudta.
2012. jan. 5. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem normális szőke, hanem fehér...
2012. jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

hamvasítóval vagy a megfelelően kiválasztott gliss kur hajápolókkal vagy casting szőkítővel, de én ajánlom neked, hogy fesd át(ha festett szőke a hajad) mert egy idő után szinte mindenkinek elkezd hullani a haja tőle és mindig vágni kell belőle mert eltöredezik, még akkor is ha ápolókat használ az ember és ugye ez a hajszín különleges ápolást igényel, mert a szőkítés extra módon kiszárítja a hajat...

(személyes tapasztalat)

*ami a képeket illeti fotobolt... még Seri haja is.(javitottak a szineken stb..)

2012. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!