Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » BaByliss BAST27E Nano kerámiás...

BaByliss BAST27E Nano kerámiás hajsimító nedves és száraz hajra. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Nagyon dús, hosszú és erős szálú hajam van, aminek magasabb hőfok kell, hogy kiegyenesítse.

Valakinek esetleg van ilyenje, vagy mit hallottatok róla? Nektek bevált?

Itt egy link, ha névről nem jutna eszekbe.

[link]


2012. jan. 5. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
én mgé nem próbáltam de itt egy pár tipp: kerámialaposat vegyél, és állítható hőfokosat kb 150-230-fokosat!
2012. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha azt akarod h tartsa a simaságot semmiképp ne vegyél kerámialaposat. Nekem van mindkettőből, de a kerámialapos lassabban simít meg nemis tartja annyira. Meg inkább olyat vegyél ami simán simít, ami göndörít az nem simít annyira. Remington a legjobb !
2012. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
na várj. A lapok se legyenek extranagyok ahogy ez a babyliss. Nehezen dolgozol vele meg az nagyon hosszú hajúaknak ajánlott.
2012. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!