Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért izzadok ennyire? (TÖBBI...

Miért izzadok ennyire? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
Lány vagyok és 16éves és nagyon izzadok és büdös is vagyis én szoktam érezni magamon ...szerintem másokat is meg csap a szele néha..medig olyan tisztaság mániás vagyok..mindenem tiszta...reggelente használok amillás hintőport és dove dezodort..de még ígyis mire beérek a suliba tisztára megizzadok és utána jön a szag :(((((((( jah és az izzadtságfoltról ne is beszéljünk:(((( alig merem kinyujtani még a karomat is nehogy meglássák..ÉS HA LESSZ EGYSZER PASIM HOGY FOGOM ÍGY ÖLELGETNI????????????? VALAMI TIPP?
2012. jan. 4. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs tipp, neked ilyen a szervezeted.

[link]


Addig egy kis olvasnivaló.

2012. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyes becslések szerint a lakosság 1–3 százaléka szenved olyan kóros izzadástól, amelytől a verejték mennyisége már állandóan látható, a szag pedig akár a személyes találkozásokat is zavarja. Nem ismert pontosan, mi okozza a túlzott verejtékezést, a legtöbbször azonban genetikai sajátosság, hogy a mirigyek érzékenyebben reagálnak az idegrendszert érő mindennapos ingerekre.


A kórosan izzadékony emberek nagy része nem megy orvoshoz, pedig ez akár komolyabb betegség – hormonproblémák, a pajzsmirigy rendellenessége vagy cukorbetegség – jele is lehet. A magas vércukorszinttel élő emberek bőrének más a pH-értéke, így előfordul, hogy a túlzott izzadás valójában egy, még fel nem ismert cukorbetegségre utal. A normálisnál nagyobb mennyiségű verejték jelentkezhet gyógyszerek mellékhatásaként is, ezért érdemes megtudni, mi áll a háttérben. Ha mégis alkati tulajdonság, az erős izzadás kezelhető hintőporokkal, ecsetelőkkel vagy speciális gépekkel. Léteznek azonban már a kozmetikumok között is különböző erősségű, illatú és hatékonyságú dezodorok.

2012. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
antonia te vagy az?
2012. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fürödj reggel és nyugisan használj erősebb férfi dezodorokat pl Oldspice, nem érzik annyira h férfi és ha használsz parfümöt akkor pláne nem. Meg ne vegyél fel túl sok pólót, főleg ne olyat ami tapad, próbáld ki azokat amiket ott hónalj alatt bőebbek. Sztem egy próbát megér. Majd szólj h milyen, ha kipróbálod! :)
2012. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!