Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ên nemvagyok normális...

Ên nemvagyok normális (hajam) a tortênet lent! . Vêlemêny? /14,5 l

Figyelt kérdés
A 12-ik szilinapomra kaptam egy gyokêr hajvasalot.2évig kinoztam vele a hajam (nem használt sokat) mindenfêle hovêdo nélkul..14 éves koromban rájottem,h egy idiota vok,fêl êv alatt osszegyujtottem egy szeker hajápolási cuccot.azota megszàlottan probàlom rendbe hoznia haja.(termêszetesen mêg szoszosebb mint vasalva-ja azota beszereztem egy normvasaløot,es nyaron eggyàltalàn, suli idoben meg igyekszem nem vasalni-) .MÀra màr egy egêsz napba têllik a hàjmosàs .1.oliva olaj+mêz (5-6)ora..2avonos balzsamos sampon 3.pakolàs 15-20 perc.4.balzsam..a minap pedig osszekevêrtem elesztot,ecetet,mêzet,oliva olaja..mondanom sem kell, majd elhanytam magam es 20mp t sem birtam ki..mindezek ellenêre egy f ×s a hajam._levagni nem szeretném._(remêlem erthetø volt,tabrol irtam,nem volt konnyu -)
2012. jan. 4. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Egyáltalán ne vasald a hajad.

2. Kénytelen leszel vágatni belőle, legalább 5-10 cm-t, mert ami teljesen el van roncsolódva, sohase lesz jobb.

3. Vegyél egy bio sampont, pl: faith in nature

4. Egy szilikonmentes balzsamot. Pl: faith in nature, logona

5. nedves hajadra használj kókuszolajat.

2012. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Használj normális sampont,és csak heti 1-2x használj csak a hajvégekre hajbalzsamot.Sőt balzsam helyett inkább valami normális hajpakolást tegyél fel max 1x egy héten.Tanuld meg beszárítani a hajad.A végéből pedig vágass 3-4hetente rendszeresen.
2012. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
úgy látom elengedhetetlen a hajvágás :S ...most megint elhatároztam,h nem vasalom egy ideig ..nyáron ugyan igy tettem,és mikor kivasaltam megint feltűbően hosszabb volt. .. és van normális pakolásom is ..minden alkalommal használom.és cs 1x-2x mosok hajat hetente..köszi a válaszokat.
2012. jan. 4. 17:05
 4/8 anonim válasza:
nekem is hasonlo problemam volt en vagattam a vegebol kb 5cm majd herbal essences sambomt es balzsamot hasznaltam pirosat es beszereztem egy remington hajvasalot amit heti 1x hasznalok es tartsa:)
2012. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
avn syoss repair terapi samponom is.in kazt használjam?
2012. jan. 4. 17:06
 6/8 A kérdező kommentje:
már egy ideje én is remingtont használok ez extra göndör hajamra..és jó,bár igyekszem nem használni
2012. jan. 4. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Te már túlápolod a hajad és az sem jó neki.Két lehetőséged van,az egyik:Hetente egyszer normálisan megmosod a hajad (samponnal kétszer, aztán bebalzsamozod , leöblíted és kész).Utána már nem teszel a hajadra semmit, csak megszárítod és kész.A legjobb lenne, hajszárító nélkül szárítani, ha van rá időd.Ne vasald és ne is süsd be a hajad.Ha formát akarsz adni neki, akkor maximum csavarók és hajkefék segítségével tedd.

Ha így teszel, akkor a hajad egy idő után rendbe fog jönni, legalábbis szebb lesz, de igazán egészséges már csak az újonnan nőtt hajad lesz.

Másik lehetőség, hogy elmész egy fodrászhoz, és megkéred, hogy hozza rendbe a hajad.

2012. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem száritom eggyáltalán,csavarni szoktam,ha van kedvem...ezentúl megpróbálok semmi komolyat rákenni,max kipróbálom még a ricinus olajat,de úgy látom a hajvágás elengedhetetlen..
2012. jan. 4. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!