Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudom, hogy állítsam be...

Nem tudom, hogy állítsam be hajam! -. -" Félek ha a srác aki tetszik nekem kinevetne vagy vmi ilyesmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nekem mindig azt mondják, hogy sokkal jobb kiengedve és néha el is hiszem,de amikor arra kerülne sor, hogy suliba is megcsináljam... Az már nehezebb... Alapvetően nagyon göndör hajam van és aki látta kiengedve mindig mondták nagyon jó stb. Elvileg kivasalva is jobb mint összekötve.



Szerintetek mit tegyek??


2012. jan. 3. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Bontsd ki :D én göndören nem mertem hordani, pedig mindenki mondta hogy jól néz ki..és már 1 éve csak göndören hordom :)
2012. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Látatlanban elég nehéz megmondani. Szerintem nyugodtan vállald be ha mások mondták hogy jó, és megbízható a véleményük. Am nekem is göndör hajam van, régen csak összefogva hordtam. Mostanában meg szinte mindig kibontva. Nehéz megszeretni meg más mint a többieknek, de mikor már ötödszörre hallom egy buliban hogy de jó a hajad / Imádom a göndör hajú lányokat akkor már kezdem elhinni hogy tényleg jól néz ki:)

Am meg ha kinevet a fiú ezért akkor meg sem érdemel. Hajrá:)

2012. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kééépe mutass:)
2012. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem éjszakára rakd be hajcsavarókba(lehet kapni fodrászkellékesnél,vagy drogériákban ilyen szivacsosakat,az nem kényelmetlen,de ha bevállalod,műanyagot is tehetsz be),az szép nagy,igényes loknikat ad,nem pedig azt a fésületlennek tűnő,száraznak és fénytelennek ható loboncot.Azzal biztos jól fogsz kinézni,és úgy is marad nhéány napig,amig újra nem mosod!
2012. jan. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!