Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok? Póthajra

Mit ajánlotok? Póthajra

Figyelt kérdés
póthaj kezelésére milyen pakolásokat,sampont,balzsamot,olajat ajánlotok? és hogy kezelitek, milyen időközönként mossátok meg stb...első sorban azok írjanak akiknek van póthajuk...
2012. jan. 4. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen használj hajvégápoló olajat, én a póthaj egészére szoktam tenni, nem csak a hajvégekre.


Használhatsz nem kiöblítendő balzsamot, valamint pumpás kifésülő sprayt.


Heti 2-szer ajánlott mosni a hajat. Nekem azt tanácsolta a fodrász, hogy lehetőleg ott ne nagyon samponozzam, ahol a póthajak (nekem hőillesztéses van) rögzítve vannak. Ne előre hajtott fejjel moss hajat, mert összegubancolódik. Azokon a napokon, amikor megmosod, használj pakolást, 20 percig ajánlatos fent hagyni. A mosásról még annyit, hogy ne áztasd túl sokáig a póthajat.


Reggel és este alaposan fésüld át a póthajat, mert ha összegubancolódik és csomó lesz benne, azzal már nem nagyon tudsz mit kezdeni, le kell szedni.


Én személy szerint Infinity crystal szérum hajvégápolót használok, avonos sampont és szintén avonos kiöblítést nem igénylő balzsamot, gliss kur fekete-arany pumpás sprayt és kiöblítendő balzsamot. Emellett vaddisznó sörte hajkefét használok, Te is mindenképp valamilyen hajkefét használj majd.


Milyen származású hajad lesz?

Milyen eljárással lesz feltéve?

2012. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
indiai hajam lesz és mikrógyűrűs.
2012. jan. 5. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!