Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha festett a hajad, és rákérde...

Ha festett a hajad, és rákérdeznek, akkor bevallod?

Figyelt kérdés
Mármint, ha pl világos barna hajadat sötét barnára festesz és olyan emberekkel találkozol akiket eddig nem ismertél, és mondjuk ezt mondják: óó de szép a hajszíned. Eredeti ügye? akk mit reagálsz?
2012. jan. 2. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt miért kéne letagadni... Mondom, hogy nem, xy-nal festem.
2012. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem feketére van festve, eredetileg sötét/középbarna. Néha kérdezik, hogy eredetileg ilyen fekete-e, de mindig mondom, hogy festett:D
2012. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tagadom le. Miért kéne? Világos barna hajam kékes feketére van festve. Ez egy elég természet ellenes szín, de még így is megkérdezik és mindig mondom, hogy festett.


17/L

2012. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Abszolút semmi ciki nincs benne, nem is kell letagadni.

Én is be szoktam vallani, bár nem szoktak rákérdezni, hogy festem e... Ha először lát valaki, biztos nem azzal kezdi, hogy megkérdezi, fested e hajad.

2012. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem. Miért kéne? Ciki? Én vállaltam, hogy ilyenre festem, akkor jobb esetben tetszik is ( ha nem, akkor gyorsan tenni ellene), azt meg fel kell vállalni.
2012. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem nemet akartam írni az elején :D Hanem hogy miért kéne letagadni, na.
2012. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kék melír van a hajamban...volt aki megkérdezte, hogy ezt hogy csinálom...mikor már nagyon elegem volt, akkor mondtam olyat, hogy így nő...:D
2012. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Off. utolsó hogy csinálod? xD

De komolyan.

2012. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Világos aranyszőke az eredeti hajszínem, skandinávszőkével szoktam melíreztetni. Gyakran megkérdezik, festett-e.

Be szoktam vallani, melíreztetem, bár mindig hozzáteszem, természetesen is szőke vagyok. :D

2012. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kék hajszínező...
2012. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!