Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt nő újra a...

Mennyi idő alatt nő újra a bajuszom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, a bajuszomon eléggé megerősödött a szőr, és ez engem zavar. Ha leborotválom, akkor mennyi idő még újra látható lesz? Ja meg a szám alatt is van 1 kis szőr, de pont ott van 1 heg, azt nem vágja meg a borotva?
2012. jan. 2. 05:07
 1/7 anonim ***** válasza:
1-2 nap borotvánál és már látszik.A heg környékén vigyázz,óvatosan borotváld.
2012. jan. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer én is leborotváltam, mert nem jutottam el kozmetikushoz. Azért 1 nap után nem látszott, és még 4-5 nap után sem, csak ha nagyon közelről néztem. Szóval leborotválhatod egyszer, de inkább gyantáztasd.
2012. jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lekaptam :D azért kérdeztem mert tesoméval csináltam, mert nekem még nincs, és nem szoltam neki h haszáltam.. de nemleszeknilyen nyomorék, bemegyek boltba azt veszek :D
2012. jan. 2. 19:45
 4/7 A kérdező kommentje:
na most megpróbáltam ott lent is.. megnézem így milyen. párhelyen megvágtam magam, meg valami maradt is, olyan mint a borosta, remélem legközelebb jobb leszek :D most kentem rá testápolót. az jó rá ugye? tippeket esetleg, hogy ne maradjon semmi, meg ne vágjam meg magam? :) egyébként gélt kentem rá, bár én azt hittem habot vettem, de siettem :D
2012. jan. 3. 23:05
 5/7 A kérdező kommentje:

most látom, hogy a heréimnél is vannak szőrszálak. de még annyira nem látszódik. hogy lehetne azt leborotválni??

köszi előre aki válaszol :)

2012. jan. 3. 23:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Óvatosan kell kifeszíteni a bőrt,de nagyon vigyázz,mert esetleges vágás után nagyon vérzik.Ha felkened a gélt várj egy kicsit,ha puhítsa amennyire lehet.Én a borotvát nem tartom a legjobb ötletnek,szinte 2 nap és újr kezdheted,inkább kozmetikus aki cukorpasztával eltávolítja.Ha megvágtad magad akkor kend be betadine-nal.Gyorsabb a gyógyulás.
2012. jan. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát szerintem többet nagyon nem is fogom, esetleg majd ha lesz barátnőm, és kéri, addig csak igazítgatom. de arcra jó a borotva meg hónaljra? meg utána mit kell? mert a bajszomnál még másnap is éreztem ha hozzányultam, mintha ellenne zsibbadva, vagy nem tudom. van ilyen axe aftershave tesómnak, de nem akarom elhasználni az övét. nincs valami cucc rá olyan 1000ft körül? vagy ez normális?

bocs, hogy ennyit írok, de nem akarok hülyeséget csinálni vagy valami. :)

2012. jan. 4. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!