Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó a kallos hővédő spray?...

Jó a kallos hővédő spray? Használtátok már? Nektek bevált?

Figyelt kérdés

Egy helyi drogéria újságában láttam és most akciós is lesz majd. Gondoltam, hogy veszek egy ilyet, most úgy sincs hővédő spraym.

Előtte azért kíváncsi lennék a véleményekre, tapasztalatokra.


Aki használta már ezt a hővédőt, kérem írjon róla véleményt, tapasztalatot. Bármilyen infóra kíváncsi vagyok ami ezzel kapcsolatos! :)


2011. dec. 31. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan nem használtam még ezt a sprayt, de sok sminkem Kallos márkájú. Én nagyon szeretem a Kallos márkát, mert jó árban van és nagyon jó minőségű. :) Úgyhogy szerintem a hővédő spray is biztosan jó lehet.
2012. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Úgy döntöttem, hogy venni fogok egy ilyet. Én kallos placentás pakolást és hajvégápoló szérumot használok, ezekkel nagyon meg vagyok elégedve! :)

2012. jan. 2. 08:28
 3/4 anonim válasza:

Te mennyiért vetted? :-)

Én 380 ft-ért vettem a fodrászkellékesbe tegnap. Még nem próbáltam ki :-)

2012. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Nem tudom már, hogy mennyibe került, akörül volt, mint amit te vettél.

Én már próbátam, és nagyon jó! Legalábbis nekem bevált, könnyebben és gyorsabban ki tudom vasalni a hajam, ha használom, és tartósabb is. Mármint, tovább marad egyenes.

Szóval jó üzlet volt, úgy érzem.. :D

2012. jan. 15. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!