Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Schwarzkopf Got2b hővédő...

Schwarzkopf Got2b hővédő spray. Bevált nektek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
semmit sem ér, pénzkidobás. drágább, minőségibb cuccok érnek csak valamit. fodrászkellékesben.
2010. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vált be.
2010. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
van ilyenem is, de szerintem csak selymesebb tőle a haj meg picit egyenesít rajta...Van egy újféle hővédő a DM-ben Tonny&Guy a neve 2200Ft, de az biztos az már jó hővédő,én is megfogom venni,nagy flakon,sokáig elég is^^
2010. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

nekem Tony and Guyom van és az se ér semmit :(

amúgy meg őszintén szerintem a hővédők amúgy se érnek semmit. (saján és összes ismerősöm tapasztalata)

hogy védhetné meg a hajadat a hőtől egy kis lötty? Kisimítja a hajadat tök egyenesre (a hőtől) de bezzeg nem égeti meg? tök logikátlan. még ha egy fémlemezt raknál a hajvasaló és a hajad közé, akkor is átmelegedne a fém és károsítaná a hajadat :D

szóval én még nem láttam olyan embert, aki hővédőt használt volna, és semmi de semmi baja nem lett volna a hajvasalástól, és egyáltalán nem tört volna a haja.

sok féle kencében hiszek, de ebben az egyben nem.

azért találták ki, mert tudták, hogy hatalmas kereslet lenne rá.

2010. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*hatalmas kereslet van rá
2010. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek igaza van, nekem is ez a véleményem!Én sem használok semmit a simitáshoz!Így legalább nem ég rá semmi a hajamra!


20L

2010. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

neke mse vállt be...osszes got2b termék nagyon rossz..


amúgymeg igazatok van..de sok vitamin van a hovedokben is..pl hőre aktiválódnak a vitaminok és így konnyebben be tudja szívni a haj.....de az is igaz h roncsolja ígyis úgyis..lehet nem annyira...de aki noveszteni akarja a haját az minek vasalja?!

2011. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!