Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezelte már természetgyógyász...

Kezelte már természetgyógyász a pattanásos bőrödet?

Figyelt kérdés
Sok bőrgyógyásznál voltam már...felírtak ezt-azt, de javulás nem sok van. Valószínűleg azért vannak csúnya dolgok az arcomon, mert ciszta gyanús (petefészek) vagyok. Szóval azzal, hogy szedem az erős gyógyszereket a bőrömre (ami teljesen kiszárít) még nem fog elmúlni a ciszta veszélye. Ezért gondoltam természetgyógyászra, hogy valamilyen egészséges dologgal kezeljük az arcom. 23 éves vagyok, és már teljesen besokallok ettől. Sajnos emiatt is kevés az önbizalmam, nem beszélve arról, hogy kence nélkül nem tudok elindulni sehova... amit nagyon utálok!
2011. dec. 30. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el hormonvizsgálatra?
2011. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen.Nekem 20 évesen a term.gyógyászati kezelésektől jött helyre.Előtte 100ezres nagyságban költöttem kozmetikusra,krémekre,trendi cuccokra és kozmetológusra,bőrgyógyászra.

Azonban 5kezelés a term.gyógyásznál kb 10annyi pénzbe került,és azóta szinte teljesen rendben van az arcom.Nagyon ritkán jön ki vmi apró kis pötty csak.Bár nekem nőgyógyászati problémáim vannak...azon sajnos nem tudott már javítani.

2011. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja a nőgyógyász meg évekig tömött mindenfélével(többféle fog.gátlóval is),hogy az majd jót tesz a nemlétező menstruációmnak és a bőrömnek is.De ha abbahagytam a fog.gátlót még durvább volt az arcom...szóval a term.gyógyászt mindenképp próbáld ki!!!!
2011. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is nőgyógyász mondta, hogy nálam fenn áll a ciszta veszélye, és a bőrdoki is mondta, hogy valószínű azért vannak a problémáim... ERGO hiába szedem az erős gyógyszereket a tünetre, ha a valódi okot azzal nem javítom. Felesleges. Na és egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy későbbiekben nem lesz problémám ezek miatt az erős gyógyszerek miatt..

Hol voltál term. gyógyásznál? Hallottam, hogy sokan alig értik a dolgukat, de a pénzt azt rendesen elkérik. Sajnos nem sokat tudok válogatni, vas megyei vagyok..

2011. dec. 30. 22:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Hormonvizsgálaton mit derítenek ki? Hogy működik az? Le tudnád írni egy kicsit részletesebben? Köszönöm.
2011. dec. 30. 22:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálaton vért vesznek és megvizsgálják a hormonjaidat. Lehet, hogy hormonzavaros vagy és akkor aztán kenegetheted a bőröd ameddig akarod akkor sem fog elmúlni.
2011. dec. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ajánlott elmenni egy biorezonanciás vizsgálatra. Sokkal többet megmondanak rólad, mintha egy rakás vizsgálaton keresztül mész sokszor feleslegesen. És ha szükséges akkor javasolni fognak további vizsgálatokat is (vérvétel, hormonszint mérés ahogy írták stb), ekkor már célirányosan.
2012. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!