Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mivel foglalkozik a termeszetg...

Mivel foglalkozik a termeszetgyogyasz es a kineziologus?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 23:35
 1/5 bánomisén ***** válasza:
11%
Nagyjából ugyanazzal, amivel az orvosok, csak nem a tüneteket kezelik és nem bizonyos szervekre szakosodva dolgoznak, hanem az egész embert és a betegség valódi okát igyekeznek kezelni. Ezt hívják holisztikus gyógyításnak.
2011. nov. 27. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bánomisén ***** válasza:
100%

06:50


Ja, engem például annyira "átvertek" és "kihasználtak", hogy egy gondomat, amivel már évek óta kínlódtam és az ortopédusok nem tudtak vele mit kezdeni azon kívül, hogy "ezzel együtt kell élnie", a csontkovács négy kezelés alatt helyrerakta és még csak bele sem rokkantam anyagilag.

Na, erről ennyit...

2011. nov. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon kevés közöttük,akik valóban értenek a gyógyításhoz! A legtöbbjük csak kihasználja a hiszékenységet.

Egy nagyon közeli ismerősöm tüdőrákos volt. Felkeresett egy ilyen természetgyógyászt. Hetente kétszer járt hozzá,alkalmanként 8.000.- Ft-ért. Minden alkalommal "megnézte" az auráját,elmondta,hogy mit egye-igyon,és természetesen hagyja abba az orvosi kezeléseket.

Az ismerősöm hitt neki. Két évig jobban érezte magát,és elhitte,hogy rövidesen teljesen meggyógyul. Azután hirtelen rosszabbul lett és két hét alatt meghalt.

2011. nov. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előző hozzá szólóknak teljes mértékben igazuk van. Valamikor gyógyítottam éveken keresztül, de akkor még nem volt ilyen gyógyok csoportja, nem áramlott be sehonnan Indiából amcsiktól, mindenféle sóder. Amikor pedig elkezdték alakítani a központokat, tanfolyamokat szerveztek, akkor több helyre ellátogattam ellenőrizni mit és hogy művelnek.


Ledöbbentem a szemen szedett hazugságokon az innen-onnan összekutyult idegen szavak habrácsólt szövegein és azon, hogy ahhoz sem értettek ha már tanfolyamot tartanak és tanítani akarják, hogy egyáltalán milyen végzettsége van valakinek, egyáltalán tudja -e hol van az embernek hasnyálmirigye, vagy a lépe? Egyáltalán milyen energiával akar megtanulni gyógyítani?

De ez persze nem volt érdekes, hisz nekik se volt fogalmuk semmiről csak egy nagy süket jól hangzó keleties szöveget vágtak be és az volt a fontos, hogy a delikvensek a tanfolyamokért fizessenek szép kis summát. aztán az oda járó betegek a semmiért szintén fizettek.


Egy jó párat még lejárattam, aztán belefáradtam, mert zsebbe voltak. Így elkezdtem írni a oldalamat az ingyen van és mindenki tanulhat belőle.

Most a másodikat írom.Ajánlom keresd, olvasd

A létezés fantasztikuma. blog mind kettő 1.2.3.....25.fejezetekben íródott. Abból megtudhatod mi az- az energia, hol van az-az energia, mi a szerepe annak az energiahálózatnak, és miképp használhatod gyógyításra

2011. nov. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A csontkovács, az egy régi gyógyászat csak kézügyesség és érzék kell hozzá, valamint az ízületek nagyon jó ismerete ehhez elég a hivatalosan is régen is létező masszőr felsőfokon.


az energetikai gyógyítás az sokkal több, mint aura baromság. vagy a test feletti kavilálás Eleve nem létezik aura -ez eleve hazugság.

Rákos betege ha egy valódi gyógyító érint, akkor a beteg azonnal azt mondja jaj ne, mert nagyon fáj!

A rákos daganatot csak a gondolati energiával lehet esetleg szépen lebontogatni anélkül hogy fájdalmat felerősítenénk

2011. nov. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!