Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy alkalmazzam a ricinusolaj...

Hogy alkalmazzam a ricinusolajat a hajamon?

Figyelt kérdés

Csak ugy naturan kenjem a hajamba?? Vagy higitsan netan vmivel? Kis kiszerelesben vettem es most nemtudom hogy kb mennyit kene hajra tenni hogy ugy eppen hogy vagy csillogjon az olajtol mindenhol.

Es tulajdonkeppen mit garantal ez az olaj? Haj minosege megerosodik vagy csak hogy gyoraabban no a haj?



2011. dec. 29. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. dec. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(szerintem szárazon)kend a hajtőre és hagyd rajta. zacskóval le is takarhatod. figyelj, hogy teljesen lemost, mert különben olyan a hatása, mintha zsíros lenne, nem könnyű..
2011. dec. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szamóca.. ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=ricinus&kate..

nahát mennyi válasz az egyben... hihetetlen

2011. dec. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hajvegekre is rakhatok, nem?
2011. dec. 29. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem igy vált be.Bubi hajamra ennyi kell:2evőkanál ricinust,és 1 evőkanál étolajjal,lehet oliva is felmelegitem és utána száraz hajra ecsettel fel viszem a hajtövekre,és átfésülöm,ezt egy hajnövesztős blogon,és forumon olvastam,és be vált.1-4 óra hosszáig szoktam rajta hagyni de sajna most elfogyott.Megint vennem kell egy nagyobb üveggel,ha folyamatosan használod,2 hónapon belül vagy hamarabb heti 2 használatól beindul a hajnövekedés.De olyat is hallodtam hogy fél évig használta az illető és nem nőtt jobban a haja.Hiába nem vagyunk egyformák.
2011. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!