Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan oldhatnám meg? Bővebben...

Hogyan oldhatnám meg? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Göndör a hajam, alig ér le a vállamig. Nem szeretném folyton kihízni hajvasalóval a frufrumat, de ha nem teszem, összevissza áll. Nem akarom felfogni, mert magas a homlokom, és nem áll jól, ha meg levágatom, akkor végképp minden nap ki kéne vasalni, annyira göndör lenne... Mit csináljak???
2011. dec. 28. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szárítsd be. Kicsit sokáig tart, de az is jól tud kinézni.
2011. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan megoldás kell, ami minden nap kitart. Olyan, amit ha kell, akár suli előtt is könnyedén meg tudok csinálni... Mert - hogy félre ne érts - ez is jó ötlet, csak a vészesebb napokon nem igazán tudnám alkalmazni...
2011. dec. 28. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb, ha lenöveszted a frufrudat.
2011. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, hogy érted, hozzánöveszteni a hajamhoz... e mivel annyira göndör, minden nap copfba kell fognom, és rohadt idiótán álló oldalfrufrut viselek, ami hajmosás után még idétlenebbül néz ki. Annyira felidegesít, és nem tudok vele mit csinálni... :((
2011. dec. 28. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Van egy olyan dolog, hogy keratinos hajkiegyenesítés fodrász csinálja nem káros 2-3 hónapig marad egyenes a hajad de tényleg, de viszont 30.000 forint. Nem tudom milyen anyagi helyzetben állsz ez csak egy megoldás, nekem az egész hajam nagyon göndör,dús, és kezelhetetlen, mindent próbáltam, nem vált be semmi tartósan főleg nem, mást ajánlani nem tudok.Hajkiegyenesítő szerek közül a Kallos hajkiegyenesítő arany tubusú balzsam nekem 1x 2x segített többször nem, nem tudom mi lehet az oka szerintem megszokta a hajam.
2011. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Valamit majd sikerül kifundálni! :))

Köszönöm a tanácsokat!

2011. dec. 29. 18:07
 7/7 anonim ***** válasza:
esténként vizezd be a hajad és szaritsd be hajszáritoval meg fesuvel. reggelre nekem mindig megmaradt egyenesen:) aztan reggel cs pici hajlakkot fujtam ra:)
2011. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!