Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kitudnád várni, hogy megnőjön...

Kitudnád várni, hogy megnőjön a hajad?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy vállig érő hajad van. Tudnál várni 2-3 évet, hogy megnőjön a hajad a derekadig, vagy nem tudnád és rakatnál fel póthajat pár héten belül?

Kíváncsi vagyok, hogy ki mennyire kitartó :)


2011. dec. 28. 16:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Majdnem a derekamig ér, de szeretnék póthajat, de nem varratni csak felcsatolni, de abból is csak minőségit. De mondjuk attól is függ, hogy mennyire bírja az ember elviselni, mert pl van súlya,jobban izzadhatsz alatta,meg ki mennyire tud vigyázni, pénztárcája mennyire engedi ezektől is függ.
2011. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kivártam.
2011. dec. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én kb. 5 éves korom óta növesztem, az 17 éve volt. Szóval nyilván ki tudnám várni.
2011. dec. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Kb. másfél éve döntöttem úgy, hogy hosszú hajat szeretnék. Mivel póthajat nagyon nem szívesen rakatnék fel, marad az, hogy kivárom. :)

Egyébként nagyon lassan nő a hajam, akkor a vállam fölé ért, most pedig a vállam alatt kb. 8 cm-rel van a leghosszabb tincsek vége, másnak ennyi idő alatt 2x ekkorára megnő, ahogy látom. De türelmes vagyok! :)

2011. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tudtam kivárni, rakattam, de fél év után meguntam,és szépen meg is nőtt alatta. Most a derekam közepéig ér. Hát ezt neked kell eldönteni, ha rakatsz valóban szép, de sok munka van vele,na meg lesznek előítéletek :)
2011. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor találó rád a Rapunzel név, igaz?:)
2011. dec. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Addig erőlködnék ameddig ki nem nő! Csak be ne fossak!
2011. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Ment a zöld kéz mindenkinek!


Én nem szeretnék póthajat. Derékig érő hajam van :)

2011. dec. 28. 16:38
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 16 évesen lett egy nagyon buta döntésem hozva, és az akkori seggig érő hajam, levágattam vállig érőre, akkor jött be az a divat, hogy tépett melíres. Hát....életem legrosszabb döntése volt. Nagyon megbántam, kb 1 hét múlva.. vissza sírtam a gyönyörű hatalmas gesztenyebarna hajzuhatagom! És úgy döntöttem, akár meddig is fog tartani, én visszanövesztem. Hát 5 év alatt sikerült visszaszereznem, mostanra még szebb,még több.. el se akarják hinni sokan. be takarja a popsim, szó szerint :D Szóval a válasz: Igen!!!


21/L

2011. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Eddig kétszer növesztettem meg életem során, kétszer vágattam le vállig érőre. Mindkét alkalommal megbántam és visszanövesztettem. A legutolsó alkalommal megmondom őszintén megfordult a fejemben, hogy póthajat varratok de végül nem tettem így magától megnőtt. Ennél hosszabbat nem akarok mint ami most van, a mellem alá ér. És mégis volt, hogy megfordult a fejemben hogy megint levágatom valami divatosabb fazonra. Szerencsére nagyon gyorsan nő, nem kellett túl sokat várni.
2011. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!