Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt nőhet a...

Mennyi idő alatt nőhet a hajam kb.10 centit és mit csináljak vele, hogy minél gyorsabban megnőjön?

Figyelt kérdés
Most kb. váll alá ér (alapból göndören).
2010. dec. 21. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
kenjed ricinus olajjal
2010. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hajnövekedés gyorsaságától függ, ha ez neked átlagos akkor 8-10 hónap
2010. dec. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ildikóó16 válasza:
Vigyázz a hajadra! Soha ne jusson eszedbe, hogy kivasald mert nagyon-nagyon károsítja a hajat (én már csak tudom) foglalkozz vele sokat járj 2,5 havonta fodrászhoz, hogy vágjon egy kicsit.Ápold minden mosásnál balzsammal pakolással stb. 1 hónap alatt 1- 1,5 centit nő a haj. Türelem gyorsan megfog nőni ;)
2010. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a rozmaring illóolaj segíti a hajnövekedést. csepegtetheted házi tojássamponba is: http://www.youtube.com/watch?v=0uh6RotBOys
2010. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. dec. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
egy átlag embernek naponta 0.5 mm-t (fél miliméter) nő a haja. ezt aránylag lehet növelni "varázsszerekkel" de szerintem tartósan nem éri meg.
2010. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
naponta 0,5 mm? az sztem kicsit sok. minenkinek tudom ajánlani a pantenol sprét. tudom nem a hajra alakitották ki de nekem bejött. nem töredezett tőle a hajam és gyorsabban nő.simán vasalom mellette és semmi baja.:)
2011. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!