Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrásznál voltam, összevissza...

Fodrásznál voltam, összevissza vágta a hajam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mell alá ért a hajam.... Mondtam neki, hogy hagyja meg a hosszát, de tényleg. Csak egy kis formát adjon neki.. Vittem neki képet is. Egész végig a problémáit hallgattam, közbe épphogy figyelt arra, mit csinál. A "rituálé" végén, amikor már megszárította, akkor még úgy ahogy jó volt. Viszont már ott láttam, hogy 10 cm-vel rövidebb volt a hajam. Az első hajmosás után, azt hittem, hogy sírógörcsöt kapok... Hol így, hol úgy vágva, hol szépen megtépve, hol agyonritkítva, hol szálkás, és még sorolhatnám. :( Egyszerűen lófarokba se lehet tenni, mert a fele kijön... Én azt hiszem most döntöttem el, hogy soha a büdös életbe nem fogok többet fodrászhoz járkálni. Valami tippetek van, hogy pl gyorsabban nőjön? Fejbőrmasszázs az jót tesz valamennyire? :( Bocsi a hibákért, meg a fogalmazásomért. Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. dec. 28. 11:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bocsi nem jól irtam remélem el tudod igy is olvasni kicsit le van kopva billenyü.
2011. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Két szó, kézenfekvő megoldás:


ÖLD MEG.

2012. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!