Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrásznál voltam, összevissza...

Fodrásznál voltam, összevissza vágta a hajam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mell alá ért a hajam.... Mondtam neki, hogy hagyja meg a hosszát, de tényleg. Csak egy kis formát adjon neki.. Vittem neki képet is. Egész végig a problémáit hallgattam, közbe épphogy figyelt arra, mit csinál. A "rituálé" végén, amikor már megszárította, akkor még úgy ahogy jó volt. Viszont már ott láttam, hogy 10 cm-vel rövidebb volt a hajam. Az első hajmosás után, azt hittem, hogy sírógörcsöt kapok... Hol így, hol úgy vágva, hol szépen megtépve, hol agyonritkítva, hol szálkás, és még sorolhatnám. :( Egyszerűen lófarokba se lehet tenni, mert a fele kijön... Én azt hiszem most döntöttem el, hogy soha a büdös életbe nem fogok többet fodrászhoz járkálni. Valami tippetek van, hogy pl gyorsabban nőjön? Fejbőrmasszázs az jót tesz valamennyire? :( Bocsi a hibákért, meg a fogalmazásomért. Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. dec. 28. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Kérd vissza a pénzed, és mond, meg neki, h. bepereled.
2011. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
ricinusolajtól sokkal gyorsabban nő..állítólag a második hónaptól fogva 3 centit nőhet (!) a hajad..olvass utána itt gyakori kérdéseken..:ricinusolaj..megtudsz mindent :) fodrászhoz mehetsz..csak ne ehhez..
2011. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
bocsi...második vagyok..szóval második hónaptól kezdve havonta nőhet 3 centit a hajad..am elsőt osztom.
2011. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pont a napokban terveztem a ricinusolajat beszerezni, mert hallottam én is félfüllel a hatásairól. :) Fodrásznak készülök, és még így is rohadtul nagyokat nézek a mai fodrásznak nevezett rémségeken. Meg bírom, amikor már javában nyirbálja a hajamat, hogy megkérdi "Íííígy jóóó lesz?!?!' hát mit lehetne ilyenkor mondani? Pénzt meg nem ad vissza. :/
2011. dec. 28. 12:05
 5/12 A kérdező kommentje:
De azért szerintem visszamegyek a napokban reklamálni, és tényleg teljes erővel visszakérem a pénzemet.. 6 ezret elb@szni erre a szarra?
2011. dec. 28. 12:06
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Bocs, de én nem vagyok benne biztos, hogy ez a fodrász hibája...

Milyen képet vittél neki?

MEg az is sántít, hogy mikor ő igazította meg, akkor még jól állt, és miután otthon megmostad, akkor már nem... Magyarán: nem tudod magadnak megigazítani.

"Hol így, hol úgy vágva, hol szépen megtépve, hol agyonritkítva," - na ez pont úgy hangizk, mint amikor jól megnyír egy fodrász egy hajat, csak utána az alany rossz helyen választja el, rosszul igazítja

"hol szálkás" - na ez az, ami vágástól nem lehet

mellesleg valószínűleg azért is lett 10 cm-vel rövidebb a hajad, mert töredezett, szálkás volt a vége

+ a tépett frizuránál általában az a bevett szokás, hogy nyaknál a leghosszabb és váll felé rövidül

"lófarokba se lehet tenni, mert a fele kijön..." - igen, ez a tépett frizura "átka"

Először jártál életedben fodrásznál? Vagy csak ennél a fodrásznál?

2011. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elmehetnél egy másik fodrászhoz,és ő kijavítaná neked.Oké,hogy pluszköltség,meg hogy még rövidebb lesz várhatóan,de legalább valamennyire egyforma lesz a vágás,és nem ilyen toldozott-foltozott,mint amilyen most lehet.
2011. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Minden hónapban vágtam a hajamból 1-2 cm-t, hogy ne legyen töredezett, se szálkás. Minden héten tettem rá tojásos pakolást, olívaolajjal. Régen sose vasaltam, és sose szárítottam a hajam(csak amikor nagyon siettem), és úgy is jól nézett ki(mármint amikor jó volt a fazonja). Most csak hajszárítással mertem elsőnek kipróbálni, és így is, jézusom, hogy néz ki. :( Talán akkor azért állt úgy a hajam, ahogy, mert tett rá waxot, lakkot, hajvégápolót, hajkrémet. 3 év alatt sikerült egy mell alá érő, gyönyörű hajat összehoznom, amit egy fodrász 2 óra alatt el is cseszett, és ez fáj a legjobban. :/
2011. dec. 28. 12:39
 9/12 A kérdező kommentje:
Aha, az lehet, hogy a tépett haj átka, de régen is tépett volt a hajam, de még mennyire, és akkor mért nem jött ki a hajam fele? :D Mert nem a fejtetőmön kezdődtek a legrövidebb tincsek. :/ Szerintem most megcélzok egy másik fodrászt, mint ahogy az utolsó válaszoló tanácsolta, és mondjuk levágatom Victoriásra... Ebből rosszabb tuti nem sülhet el. Köszönöm a válaszokat. :)
2011. dec. 28. 12:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is igy jártam,vittem neki képet hogy milyen legyen,és nekem is össze-vissza vágta mondtam neki ne legyen túl rövid mert nem szeretem ,és nem volt eltörve sem csak akartam valami ujjat.Hát meg is lett az eredménye,bubihoz hasonló valami,az elött én is be birtam copfozni,utána nem.Sirtam is miatta.Szeptemberben volt,most már kicsit össze birom fogni a hajam nem az igazi.!-szer használtam a ricinust,nem zsirosott annyira a hajam,de ilyen kis idő alatt nem nőt sokkal jobban mint az elött,mert legalább 2 hónap kell nekem mire beindul de megint veszek,mert szeretnék nyárra hosszabb hajat.Én sem megyek soha többet fodrászhoz,rengetegnél voltam dicséretek alapján mentem.Eéegem lett és a páromat megkértem hogy vágja le igazitsa meg.Sokkal szebben csinálta meg és most is ő fogja,férfiak olyan jól vágnak.Szerintem ricinust próbáld ki nem drága jövő hónapban én is veszek 1 nagy adagot hogy elég legyen.össze szokták keverni oliva olajjal és még jobb a hatás.
2011. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!