Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetszik az ilyen színű haj?

Tetszik az ilyen színű haj?

Figyelt kérdés

Ilyen színű a hajam, és nagyon utálom, egyáltalán nem tetszik. Már volt festve is, de nagyon tönkretette :(


[link]


2011. dec. 27. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szép, főleg ha ilyen is, mint a képen! ;)
2011. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát nekem dúsabb, hullámos és rövid. Bár most éppen növesztem, mert hosszút akarok. De színre egy az egyben ilyen :(
2011. dec. 27. 21:52
 3/14 anonim ***** válasza:
hát ha nekem ilyen lenne, feldobnám pár más színű tinccsel..:) amúgy meg nem csúnya!
2011. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha megnő mellig érőre (most vállig ér) rakatok bele pár apró aranyszőke tincset, hátha jobb lesz valamivel, mert már nagyon el vagyok keseredve a hajam színe miatt :(
2011. dec. 27. 22:07
 5/14 A kérdező kommentje:

Találtam egy másik képet is:


[link]

2011. dec. 27. 22:09
 6/14 anonim válasza:
nekem nagyon és szerintem örülj neki ritka az ilyen haj
2011. dec. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van, nekem sem tetszik :S én balea hennás sampont használtam, és úgy az egész hajamat barnábbá tette, kivéve pár tincset, az megmaradt ugyanolyan színűnek, és úgy már tök jól nézett ki :D
2011. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen színű, kimelíroztattam szőkével, csak az lett a baj, hogy amire befogta, már vöröses árnyalata lett.. emiatt teljesen kiábrándultam a hajfestéstől/melírtól, és visszafestettem olyanra, amilyen volt.. hidd el, a mi hajszínünknél is van rosszabb..
2011. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is szép. Ritka az ilyen hajszín, és ha még egészséges is a hajad, akkor nagyon szép tud lenni.

(A saját hajszínét az emberek többsége nem szokta kedvelni. :) )

Ha illik az arcodhoz és a barátaid, rokonaid közül is sokat ezt mondják, akkor szerintem nincs mitől tartanod.

Esetleg kérdezz meg egy fodrászt, hogy mivel tudnád kicsit feldobni, ami nem roncsolja a hajat és jól is áll. :)

2011. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én ölnék az ilyen hajszínért! :D
2011. dec. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!