Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni piros-sötét...

Pattanás utáni piros-sötét színű foltok hegek eltűntetése?

Figyelt kérdés

Köröm virág krém? Az jó rá?

Vagy valami az olcsó. :(


2011. dec. 19. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasonló gondjaim vannak :S Nekem a Neogranormon jött be rá, barátnőmnek a sós víz.
2011. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Sudocream is hasonló, ugye ? Az jó ?
2011. dec. 19. 20:12
 3/8 anonim válasza:
Várom én is a tanácsokat, nekem inkább kisebb hegek maradtak meg, remélem még jobban halványíthatóak...
2011. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én sudocreamt használok nekem bevált :D
2011. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dejó *.* Az van itthon : ))
2011. dec. 19. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Embrimicin gél, direkt foltokra van meg pattanásokra, nagyon szépen eltűnteti őket, ugyanilyen a baneocin gél. Ha már cska heg van vagy pirosság, akkor lehet arcradírt használni, esetleg kicsit durvább szemcsést és az halványítja, valamint friss citrom levéből és kis élesztőből összeállított arcpakolsát lehet készíteni házilag, az fertőtleníti és pórusösszehúzó hatású. Van a Vichynek egy Normaderm nevű krémje, hát nagyon hasznos volt 4 éve, mikor ilyen problémám volt használtam. Mindegyiknél fontos a rendszeres használat, az eső kettőnél talán hamarabb, pár napon belül látszódnia kell az eredménynek.
2011. dec. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ez a krém mennyibe kerül (kerülnek)?? mert a Vichí nagyon drága. :(
2011. dec. 20. 06:59
 8/8 anonim ***** válasza:
szeritnem semmi nem jó rá. esetleg ha nyárom lehámlik más nem hiszem hogy eltűntetné , legalábbis nekem volt egy és az csak akkor múlt el miután nyáron leégett az arcom és pont ott hámlott kicsit
2012. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!