Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bejön neked ez a kombináció?

Bejön neked ez a kombináció?

Figyelt kérdés
szőkésbarna haj, nagy barna szem, kevés smink (alapozó, szemcerka, spirál), fekete csőnaci, fekete csizma, rózsaszín felső nagyon enyhén kivágott, fekete párducminta van rajta, egy ezüst csillagos fülbevalóval és egy ezüst nyaklánccal, 'sütemény' illatú parfüm, vasalt haj, fekete köröm, átlagos testalkat. /bocsi, hogy nem mutatok képet :)/
2011. dec. 27. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Elképzeltem, igen, bejön.:) (csak a sütemény illatú parfüm nincs meg)
2011. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
attól eltekintve h utálom a pink ruhákat és a leopárd mintát nem olyan rossz:D
2011. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kicsit sok a fekete.emós vagy vagy rocker?
2011. dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rocker:)
2011. dec. 27. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:

rózsaszín meg párducminta...

és azt állítod, hogy rocker vagy.

hova süllyedünk?

2011. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha rocker vagy, nem veszel fel sem csillagos fülbevalót, sem süti parfümöt, sem rózsaszínt. Ez egy nőcis csajon jól mutat. De nem egy rockeren. Szerintem ne kategorizáld magad, és akkor jó nő leszel!
2011. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

tulajdonképpen nem szoktam kategorizálni magam, de ha az összes kategória közül úgy mond választani kell, akkor inkább a rocker kategóriába sorolom magam.

de amúgy köszönöm a tanácsot :')

2011. dec. 28. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!