Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Rettenetes mennyiségben izzadok. Ez már elviselhetetlen felveszek egy pólót és 2 perc múlva tenyér vagy még nagyobb kiterjedésű foltok vannak rajtam. Ha fázok és hideg a bőröm akkor is izzadok csak akkor az izzadságom is hideg. Szerencsére nem vagyok büdös, de ez tényleg elviselhetetlen, minden ruhám fekete. 15 éves vagyok ezért mindenki arra fogja rá hogy azért mert kamasz vagyok, és ezzel csak az a baj hogy a velem egyidős barátaim közül senki sem izzad. és én ezt már nem bírom elviselni rengetek fajta izzadásgátlót kipróbáltam már de semmi sem használ. Szeretném majd megcsináltatni azt a műtétet ahol elzárják ezeket az idegeket amik miatt izzadunk, de anyukám hallani sem akar róla mert ő mindent csak arra fog hogy "kamaszkor". El akarnék menni vérvételre megnézetni hogy ez biztos nem e valami baj és ő arra azt mondta hogy semmi értelme és ne menjek el mert úgyis csak a kamaszkor. :// Mit tennétek a helyemben?
2011. dec. 26. 21:39
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és anyukám még azzal is próbál nyugtatni hogy ő is így izzadt az én koromban. de szerintem egyáltalán nem normális az hogy 10percre lakok a sulitól és mire gyalog beérek már a mellemig le vagyok izzadva ://
2011. dec. 26. 21:41
 2/6 anonim ***** válasza:

háziorvoshoz egyedül is el tudsz menni,majd ő megmondja hogy van-e szükséged vizsgálatokra,vérvételre ugyis ő ad beutalót

arra már anyukád nem tud mit mondani


nincs súlyfelesleged?

nem hordassz túl műszálas ruhákat?

fiú vagy lány vagy?

2011. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
van egy kicsi feleslegem de nem olyan hogy ennyire izzadlak tőle. nincs sok műszálas cuccom. lány vagyok
2011. dec. 26. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
láttam valami műsort, abban egy lánynak ugyan ez volt a problémája, és megműtötték azzal a műtéttel. sztem menj el dokihoz, ő majd megmondja. remélem megoldódik :)
2011. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Solutio antisudorica. gyógyszertárban max 500Ft
2011. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt kóros izzadásnak nevezzük.Kizárólag orvos kezelheti.
2011. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!