Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek menyiből jön ki?...

Szerintetek menyiből jön ki? Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Először is mindenkinek boldog karácsonyt:)) Szóval vennem kéne egy arcradírt (mindennap használnám, szval vmi finomat, a clean and clear kilőve, mert kiüt) VAlami jobb alapozó (miss sporty van, em a legjobba fed+hamar csillog), korrektor (folyékony, és olyan rúzsos is kéne. Vagy fölösleges 2 féle?) Ricinus olaj, izzadás elleni oldat, labello (szinte már véres a szám, aniyra cserepes), normál bőrre való arckrém Ami nem anniyra fontos: hajlakk, szájölbítő, kézkrém. Ezek szerintetek kijönnek 5ezer forintból?
2011. dec. 25. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ügyesen gazdálkodsz, és figyeled az akciókat, akkor szerintem simán. Neked is boldog Karácsonyt! :)
2011. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

próbáld meg, lehet

kezd megvenni a dolgokat a lista elejéről és majd kiderül

amúgy fogkefével dörzsöld át az ajkaid fogmosás közben

nekem ilyen arctisztítóm van

[link]

én szeretem, arctisztító, radír és maszk egyben

ricinus olaj 200 - 350 között van

[link]

nappali arckrémem van csak, de éjszakára használom, mert az mattít, de nem sokáig

kézkrém 700 - 800 Ft kb, nekem Baba van, kakaóvajas

2011. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem jó ha minden nap radírozod az arcot,inkább valami arcgélt vagy arctejet használj.Balea termékek 700-800Ft körül vannak.

Alapozón belül nem tudom milyen árkategóriásra gondolsz,de ott van az Essence Soft Touch Mousse, 1000Ft körül és zsírosabb bőrre van, vagy a Catrice sand Beige alapozó 1100Ft körül.

Folyékony korrektor szerintem inkább a szem alatti karikák eltüntetésére, a rúzsos kiszerelésű pedig pattanások kezelésére jó. A Catrice korrektor paletta 5 színű és kb. 1000Ft, a rúzsosok közül a Miss sporty so clear korrektor kb 700-800 Ft.

A ricinus olaj olyan 300Ft körül van, ha az izzadás elleni oldalnál a Solutio antisudoricat gondoltad, akkor az 350Ft.

Ha nagyon cserepes a szád, a Labello az nem fog segíteni, helyette a Blistex ajakápolót ajánlom, kb. 550-650Ft körüli, vagy a Carmeket, ami 900-1000Ft körüli.

Arckrémnek egy Balea arckrém jó, az is kb. 1000Ft körüli.


Tehát csak a legfontosabb termékeknél túllépted az 5000Ft.Biztos lehet ennél olcsóbban is venni arclemosót vagy alapozót, vagy ajakápolót,de szerintem ennél olcsóbban már nem érdemes.

2011. dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkit felpontoztam :) egyszer voltam kozmetikusnál, és ő mondta, hogy esténként radírozzam le az arcom. Igazából száraz a bőröm, de nappal bezsírososik:S Amúgy nagyon szeretem a garniert:) Az arckrém amit linkeltél, az nincs korhoz kötve?
2011. dec. 25. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
nem, nincs azért is vettem meg
2011. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :))
2011. dec. 25. 19:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!