Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hazsnáljam ezt a körmövir...

Hogy hazsnáljam ezt a körmövirágos szappant?

Figyelt kérdés
Vettem mer ugye a körömvirág jó a pattanásokra..., de hogy használjam?? milyen időköznként, hogy kenjem fel stb...
2011. dec. 23. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy, ahogy minden más szappant
2011. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én minden este körömvirágos kecsketejszappannal mosok arcot. Úgy használom mint bármelyik másik szappant. Kezemben felhabosítom, megmosom az arcom, aztán hideg vízzel leöblítem.
2011. dec. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem :) azt hittem van vmi különös technikája,de ha nem akkor nem :)
2011. dec. 23. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondok én neked különleges felhasználást ha akarsz. :D Olvastam egyszer, h a legjobb ha a csapba engedsz meleg vizet, megforgatod benne a szappant, h kijöjjön a hatóanyag, addig a kezedben is felhabosítod és megmosod vele az arcod, utána pedig többször is átöblíted a hatóanyagos vízzel. Majd leengeded és tiszta vízzel fejezed be. Ennyi. :D Nagyon "spórolós", mert így jóval hamarabb elfogy a szappanod és még a vizet is bőven fogyasztod. xD
2012. febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!