Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Görögszénamag használt valakin...

Görögszénamag használt valakinek mellnövelésben?

Figyelt kérdés

Állítólag ez tartalmaz legnagyobb számban fitoösztrogént, mely felelős a mellnövekedésért, és a tejmirigyek növekedéséért. A fogamzásgátlók ösztrogént, női hormont tartalmaznak és ugye nagyon sok nőnek a fogamzásgátlótól nött meg a melle. A fitoösztrogén ennek egy természetesebb formája, ezért is gondolom, hogy valamiféle igazság lehet abba, hogy növekedhetnek tőle a mellek. (Tudom nem fog 18 méretet nőni a mellem, és ha ilyen hatása lenne, senki nem feküdne kés alá.. tudom tudom...) De nekem 1 cm is jó lenne.

Próbálta valaki hosszabb távon?


2011. dec. 20. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs tapasztalatom mellnövelés terén, de azt bátran ki merem jelenteni, hogy az effajta varázsnövényes csodaszerek mind kamuk.
2011. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Egyébként hadd nyugtassalak meg, a mellméret szerintem másodrangú dolog. Egyáltalán nem számít mekkora, még ha icipici, az is bőven tud vonzó lenni. >>>HA<<< a tulajdonosa elégedett vele, szereti, nem szégyenli és kikövetelik, hogy rájuk is szánjanak figyelmet.


29/F

2011. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mellnövelésre nem jó, viszont a tejtermelést serkenti.
2011. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon szeretnék fogyni, de akkor lemegy a mellem, a barátom meg azt mondta úgy nem fog neki tetszeni!:(
2011. dec. 20. 14:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a barátod bekaphatja!!!
2011. dec. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szedtem nemrégiben, a tejtermelésnem nem ártott, az biztos. Az íze brrrrrrr, de 100-2000 Ft körül van a mag, nem veszítesz vele, de csodát nem várj!
2011. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azaz a tejtermelésnek (baba díjazta)
2011. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha ilyen pasid van, akkor egy igazi retardált tinédzser. Adj neki te is ultimátumot: kezdjen el kodniba járni és látható izmokat növesszen.

A fogyni akarásért tényleg sok sikert és kitüntetés, de ne aggódj a mellméret miatt. Vékonyabb nőknek nincsenek akkora kannácskái, csak nagyon kivételes esetben. Vékonyabb lányoknak kisebb melle van és ez így természetes. A pasid meg egy pÖcs. Ez meg egy tény.

Első-második voltam.

2011. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Hát ezzel sajnos nem tudok visszavágni, de majd valami mást katálok:D
2011. dec. 20. 17:29
 10/10 A kérdező kommentje:
.... vagyis kitalálok:)
2011. dec. 20. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!